BMW · 3-serie · 3-serie Convertible

BMW 3-serie 330i Cabrio

2.9от 5Cars-Data.com Score

Топ 44% от 611 модела Convertible Petrol в тази ценова категория.

КабриолетБензинРъчна скоростна кутияRWDГодина 2010G
272
Конски сили · 200 kW
6.5s
0–100 km/h
250
км/ч максимална скорост
7.8
l/100 km
124 500 лв.
Каталожна цена при представяне · 2010

BMW 3-serie 330i Cabrio е кабриолет с бензинов двигател с мощност 272 к.с. (200 kW).

BMW 3-serie 330i Cabrio накратко

Динамика

Ускорява от 0 до 100 km/h за 6,5 с и достига максимална скорост от 250 km/h. Разполага с задно задвижване с ръчна скоростна кутия.

Разход и пробег

Разходът е 7,8 l/100 km в комбиниран цикъл, емисии CO₂ от 182 g/km.

Поколение и история

Тази версия е представена през 2010 г. като част от поколението BMW 3-serie Convertible и наред с още 56 версии от това поколение.

Пълните технически характеристики — работен обем на двигателя, тип на скоростната кутия, размери, маса и историческа каталожна цена — са достъпни на страницата със спецификации.

Партньорска връзка

Купувате този BMW 3-serie? Първо проверете историята му.

Реален пробег, скрити повреди, статус за кражба/залог, брой собственици — всичко в един доклад.

Реален пробегПовредаКражба / залог
17 знака · доклад от 14 € · резултат за ~2 мин
Бързи отговори
Каква е мощността на двигателя на BMW 3-serie 330i Cabrio?

BMW 3-serie 330i Cabrio развива 272 к.с. (200 kW).

Колко бързо BMW 3-serie 330i Cabrio ускорява от 0 до 100 км/ч?

BMW 3-serie 330i Cabrio ускорява от 0 до 100 км/ч за 6.5 секунди.

Каква е максималната скорост на BMW 3-serie 330i Cabrio?

Максималната скорост на BMW 3-serie 330i Cabrio е 250 км/ч.

Какъв е разходът на гориво на BMW 3-serie 330i Cabrio?

BMW 3-serie 330i Cabrio има комбиниран разход на гориво от 7.8 л/100 км.

Какви са емисиите CO₂ на BMW 3-serie 330i Cabrio?

BMW 3-serie 330i Cabrio отделя 182 г/км CO₂.

Каква скоростна кутия има BMW 3-serie 330i Cabrio?

BMW 3-serie 330i Cabrio е оборудван с Ръчна скоростна кутия скоростна кутия.

Има ли BMW 3-serie 330i Cabrio предно, задно задвижване или задвижване на четирите колела?

BMW 3-serie 330i Cabrio предава мощността чрез RWD задвижване.

Какъв е обемът на двигателя на BMW 3-serie 330i Cabrio?

BMW 3-serie 330i Cabrio има двигател с обем 2,996 куб. см с 6 цилиндъра.

Какъв е въртящият момент на BMW 3-serie 330i Cabrio?

BMW 3-serie 330i Cabrio развива 320 Nm въртящ момент.

Кога беше представен BMW 3-serie 330i Cabrio?

BMW 3-serie 330i Cabrio беше представен през 2010 г.

Следваща стъпка

Избрахте BMW 3-serie?

Преди да подпишете, проверете конкретния автомобил: повреди, реален пробег, собственици, правен статус.

Провери историята на VIN →
Партньорска връзка · доклад от 14 €
Свързани

Други версии в това поколение