BMW · Серия 5 · Серия 5 Touring (1992-1997)

BMW Серия 5 525td Touring

1.1от 5Cars-Data.com Score

Топ 100% от 1356 модела Wagon Diesel в тази ценова категория.

КомбиДизелАвтоматична скоростна кутияRWDГодина 1993
116
Конски сили · 85 kW
14.7s
0–100 km/h
183
км/ч максимална скорост
9.1
l/100 km
81 600 лв.
Каталожна цена при представяне · 1993

BMW Серия 5 525td Touring е комби с дизелов двигател с мощност 116 к.с. (85 kW).

BMW Серия 5 525td Touring накратко

Динамика

Ускорява от 0 до 100 km/h за 14,7 с и достига максимална скорост от 183 km/h. Разполага с задно задвижване с автоматична скоростна кутия.

Разход и пробег

Разходът е 9,1 l/100 km в комбиниран цикъл.

Поколение и история

Тази версия е представена през 1993 г. като част от поколението BMW Серия 5 Touring (1992-1997) и наред с още 42 версии от това поколение.

Пълните технически характеристики — работен обем на двигателя, тип на скоростната кутия, размери, маса и историческа каталожна цена — са достъпни на страницата със спецификации.

Партньорска връзка

Купувате този BMW Серия 5? Първо проверете историята му.

Реален пробег, скрити повреди, статус за кражба/залог, брой собственици — всичко в един доклад.

Реален пробегПовредаКражба / залог
17 знака · доклад от 14 € · резултат за ~2 мин
Бързи отговори
Каква е мощността на двигателя на BMW Серия 5 525td Touring?

BMW Серия 5 525td Touring развива 116 к.с. (85 kW).

Колко бързо BMW Серия 5 525td Touring ускорява от 0 до 100 км/ч?

BMW Серия 5 525td Touring ускорява от 0 до 100 км/ч за 14.7 секунди.

Каква е максималната скорост на BMW Серия 5 525td Touring?

Максималната скорост на BMW Серия 5 525td Touring е 183 км/ч.

Какъв е разходът на гориво на BMW Серия 5 525td Touring?

BMW Серия 5 525td Touring има комбиниран разход на гориво от 9.1 л/100 км.

Каква скоростна кутия има BMW Серия 5 525td Touring?

BMW Серия 5 525td Touring е оборудван с Автоматична скоростна кутия скоростна кутия.

Има ли BMW Серия 5 525td Touring предно, задно задвижване или задвижване на четирите колела?

BMW Серия 5 525td Touring предава мощността чрез RWD задвижване.

Какъв е обемът на двигателя на BMW Серия 5 525td Touring?

BMW Серия 5 525td Touring има двигател с обем 2,498 куб. см с 6 цилиндъра.

Какъв е въртящият момент на BMW Серия 5 525td Touring?

BMW Серия 5 525td Touring развива 222 Nm въртящ момент.

Кога беше представен BMW Серия 5 525td Touring?

BMW Серия 5 525td Touring беше представен през 1993 г.

Следваща стъпка

Избрахте BMW Серия 5?

Преди да подпишете, проверете конкретния автомобил: повреди, реален пробег, собственици, правен статус.

Провери историята на VIN →
Партньорска връзка · доклад от 14 €
Свързани

Други версии в това поколение