Начало/Citroen/C5/C5/Citroen C5 2.0 16V Différence
Citroen · C5 · C5

Citroen C5 2.0 16V Différence

2.2от 5Cars-Data.com Score

Топ 80% от 3925 модела Hatchback Petrol в тази ценова категория.

ХечбекБензинАвтоматична скоростна кутияFWDГодина 2003G
138
Конски сили · 100 kW
11.2s
0–100 km/h
202
км/ч максимална скорост
8.6
l/100 km
53 900 лв.
Каталожна цена при представяне · 2003

Citroen C5 2.0 16V Différence е хечбек с бензинов двигател с мощност 138 к.с. (100 kW).

Citroen C5 2.0 16V Différence накратко

Динамика

Ускорява от 0 до 100 km/h за 11,2 с и достига максимална скорост от 202 km/h. Разполага с предно задвижване с автоматична скоростна кутия.

Разход и пробег

Разходът е 8,6 l/100 km в комбиниран цикъл, емисии CO₂ от 206 g/km.

Поколение и история

Тази версия е представена през 2003 г. като част от поколението Citroen C5 и наред с още 25 версии от това поколение.

Пълните технически характеристики — работен обем на двигателя, тип на скоростната кутия, размери, маса и историческа каталожна цена — са достъпни на страницата със спецификации.

Партньорска връзка

Купувате този Citroen C5? Първо проверете историята му.

Реален пробег, скрити повреди, статус за кражба/залог, брой собственици — всичко в един доклад.

Реален пробегПовредаКражба / залог
17 знака · доклад от 14 € · резултат за ~2 мин
Бързи отговори
Каква е мощността на двигателя на Citroen C5 2.0 16V Différence?

Citroen C5 2.0 16V Différence развива 138 к.с. (100 kW).

Колко бързо Citroen C5 2.0 16V Différence ускорява от 0 до 100 км/ч?

Citroen C5 2.0 16V Différence ускорява от 0 до 100 км/ч за 11.2 секунди.

Каква е максималната скорост на Citroen C5 2.0 16V Différence?

Максималната скорост на Citroen C5 2.0 16V Différence е 202 км/ч.

Какъв е разходът на гориво на Citroen C5 2.0 16V Différence?

Citroen C5 2.0 16V Différence има комбиниран разход на гориво от 8.6 л/100 км.

Какви са емисиите CO₂ на Citroen C5 2.0 16V Différence?

Citroen C5 2.0 16V Différence отделя 206 г/км CO₂.

Каква скоростна кутия има Citroen C5 2.0 16V Différence?

Citroen C5 2.0 16V Différence е оборудван с Автоматична скоростна кутия скоростна кутия.

Има ли Citroen C5 2.0 16V Différence предно, задно задвижване или задвижване на четирите колела?

Citroen C5 2.0 16V Différence предава мощността чрез FWD задвижване.

Какъв е обемът на двигателя на Citroen C5 2.0 16V Différence?

Citroen C5 2.0 16V Différence има двигател с обем 1,997 куб. см с 4 цилиндъра.

Какъв е въртящият момент на Citroen C5 2.0 16V Différence?

Citroen C5 2.0 16V Différence развива 190 Nm въртящ момент.

Кога беше представен Citroen C5 2.0 16V Différence?

Citroen C5 2.0 16V Différence беше представен през 2003 г.

Следваща стъпка

Избрахте Citroen C5?

Преди да подпишете, проверете конкретния автомобил: повреди, реален пробег, собственици, правен статус.

Провери историята на VIN →
Партньорска връзка · доклад от 14 €
Свързани

Други версии в това поколение