Начало/Citroen/Xantia/Xantia/Citroen Xantia 2.0 HDI 90hp
Citroen · Xantia · Xantia

Citroen Xantia 2.0 HDI 90hp

2.0от 5Cars-Data.com Score

Топ 88% от 1670 модела Hatchback Diesel в тази ценова категория.

ХечбекДизелРъчна скоростна кутияFWDГодина 1999G
90
Конски сили · 66 kW
14.1s
0–100 km/h
178
км/ч максимална скорост
5.6
l/100 km
46 200 лв.
Каталожна цена при представяне · 1999

Citroen Xantia 2.0 HDI 90hp е хечбек с дизелов двигател с мощност 90 к.с. (66 kW).

Citroen Xantia 2.0 HDI 90hp накратко

Динамика

Ускорява от 0 до 100 km/h за 14,1 с и достига максимална скорост от 178 km/h. Разполага с предно задвижване с ръчна скоростна кутия.

Разход и пробег

Разходът е 5,6 l/100 km в комбиниран цикъл, емисии CO₂ от 150 g/km.

Поколение и история

Тази версия е представена през 1999 г. като част от поколението Citroen Xantia и наред с още 24 версии от това поколение.

Пълните технически характеристики — работен обем на двигателя, тип на скоростната кутия, размери, маса и историческа каталожна цена — са достъпни на страницата със спецификации.

Партньорска връзка

Купувате този Citroen Xantia? Първо проверете историята му.

Реален пробег, скрити повреди, статус за кражба/залог, брой собственици — всичко в един доклад.

Реален пробегПовредаКражба / залог
17 знака · доклад от 14 € · резултат за ~2 мин
Бързи отговори
Каква е мощността на двигателя на Citroen Xantia 2.0 HDI 90hp?

Citroen Xantia 2.0 HDI 90hp развива 90 к.с. (66 kW).

Колко бързо Citroen Xantia 2.0 HDI 90hp ускорява от 0 до 100 км/ч?

Citroen Xantia 2.0 HDI 90hp ускорява от 0 до 100 км/ч за 14.1 секунди.

Каква е максималната скорост на Citroen Xantia 2.0 HDI 90hp?

Максималната скорост на Citroen Xantia 2.0 HDI 90hp е 178 км/ч.

Какъв е разходът на гориво на Citroen Xantia 2.0 HDI 90hp?

Citroen Xantia 2.0 HDI 90hp има комбиниран разход на гориво от 5.6 л/100 км.

Какви са емисиите CO₂ на Citroen Xantia 2.0 HDI 90hp?

Citroen Xantia 2.0 HDI 90hp отделя 150 г/км CO₂.

Каква скоростна кутия има Citroen Xantia 2.0 HDI 90hp?

Citroen Xantia 2.0 HDI 90hp е оборудван с Ръчна скоростна кутия скоростна кутия.

Има ли Citroen Xantia 2.0 HDI 90hp предно, задно задвижване или задвижване на четирите колела?

Citroen Xantia 2.0 HDI 90hp предава мощността чрез FWD задвижване.

Какъв е обемът на двигателя на Citroen Xantia 2.0 HDI 90hp?

Citroen Xantia 2.0 HDI 90hp има двигател с обем 1,997 куб. см с 4 цилиндъра.

Какъв е въртящият момент на Citroen Xantia 2.0 HDI 90hp?

Citroen Xantia 2.0 HDI 90hp развива 206 Nm въртящ момент.

Кога беше представен Citroen Xantia 2.0 HDI 90hp?

Citroen Xantia 2.0 HDI 90hp беше представен през 1999 г.

Следваща стъпка

Избрахте Citroen Xantia?

Преди да подпишете, проверете конкретния автомобил: повреди, реален пробег, собственици, правен статус.

Провери историята на VIN →
Партньорска връзка · доклад от 14 €
През поколенията

Други поколения Citroen Xantia