Начало/Fiat/600/600e/Fiat 600e Urban
Fiat · 600 · 600e

Fiat 600 600e Urban

2.3от 5Cars-Data.com Score

Топ 56% от 291 модела SUV Electric в тази ценова категория.

SUVЕлектрическиАвтоматична скоростна кутияFWDГодина 2024A
156
Конски сили · 115 kW
9.0s
0–100 km/h
150
км/ч максимална скорост
409
km Пробег
68 600 лв.
Каталожна цена при представяне · 2024

Fiat 600 600e Urban е suv с електрическо задвижване с мощност 156 к.с. (115 kW).

Fiat 600 600e Urban накратко

Динамика

Ускорява от 0 до 100 km/h за 9 с и достига максимална скорост от 150 km/h. Разполага с предно задвижване с автоматична скоростна кутия.

Разход и пробег

600e Urban предлага пробег от 409 km, капацитет на батерията от 51 kWh.

Поколение и история

Тази версия е представена през 2024 г. като част от поколението Fiat 600e и наред с още 4 версии от това поколение. Това е едновременно най-мощната версия и тази с най-бързо ускорение в това поколение.

Пълните технически характеристики — работен обем на двигателя, тип на скоростната кутия, размери, маса и историческа каталожна цена — са достъпни на страницата със спецификации.

Партньорска връзка

Купувате този Fiat 600? Първо проверете историята му.

Реален пробег, скрити повреди, статус за кражба/залог, брой собственици — всичко в един доклад.

Реален пробегПовредаКражба / залог
17 знака · доклад от 14 € · резултат за ~2 мин
Бързи отговори
Каква е мощността на двигателя на Fiat 600 600e Urban?

Fiat 600 600e Urban развива 156 к.с. (115 kW).

Колко бързо Fiat 600 600e Urban ускорява от 0 до 100 км/ч?

Fiat 600 600e Urban ускорява от 0 до 100 км/ч за 9.0 секунди.

Каква е максималната скорост на Fiat 600 600e Urban?

Максималната скорост на Fiat 600 600e Urban е 150 км/ч.

Какъв е електрическият пробег на Fiat 600 600e Urban?

Fiat 600 600e Urban има електрически пробег от 409 км.

Каква скоростна кутия има Fiat 600 600e Urban?

Fiat 600 600e Urban е оборудван с Автоматична скоростна кутия скоростна кутия.

Има ли Fiat 600 600e Urban предно, задно задвижване или задвижване на четирите колела?

Fiat 600 600e Urban предава мощността чрез FWD задвижване.

Какъв е въртящият момент на Fiat 600 600e Urban?

Fiat 600 600e Urban развива 260 Nm въртящ момент.

Кога беше представен Fiat 600 600e Urban?

Fiat 600 600e Urban беше представен през 2024 г.

Следваща стъпка

Избрахте Fiat 600?

Преди да подпишете, проверете конкретния автомобил: повреди, реален пробег, собственици, правен статус.

Провери историята на VIN →
Партньорска връзка · доклад от 14 €
През поколенията

Други поколения Fiat 600