Начало/Fiat/Panda/Pandina/Fiat Panda 1.0 Hybrid City
Fiat · Panda · Pandina

Fiat Panda 1.0 Hybrid City

1.9от 5Cars-Data.com Score

Топ 74% от 102 модела Hatchback Hybrid в тази ценова категория.

ХечбекБензинРъчна скоростна кутияFWDГодина 2024C
70
Конски сили · 51 kW
13.9s
0–100 km/h
164
км/ч максимална скорост
5.0
l/100 km
37 700 лв.
Каталожна цена при представяне · 2024

Fiat Panda 1.0 Hybrid City е хечбек с бензинов двигател с мощност 70 к.с. (51 kW).

Fiat Panda 1.0 Hybrid City накратко

Динамика

Ускорява от 0 до 100 km/h за 13,9 с и достига максимална скорост от 164 km/h. Разполага с предно задвижване с ръчна скоростна кутия.

Разход и пробег

Разходът е 5 l/100 km в комбиниран цикъл.

Поколение и история

Тази версия е представена през 2024 г. като част от поколението Fiat Pandina и наред с още 3 версии от това поколение. Това е едновременно най-мощната версия и тази с най-бързо ускорение в това поколение.

Пълните технически характеристики — работен обем на двигателя, тип на скоростната кутия, размери, маса и историческа каталожна цена — са достъпни на страницата със спецификации.

Партньорска връзка

Купувате този Fiat Panda? Първо проверете историята му.

Реален пробег, скрити повреди, статус за кражба/залог, брой собственици — всичко в един доклад.

Реален пробегПовредаКражба / залог
17 знака · доклад от 14 € · резултат за ~2 мин
Бързи отговори
Каква е мощността на двигателя на Fiat Panda 1.0 Hybrid City?

Fiat Panda 1.0 Hybrid City развива 70 к.с. (51 kW).

Колко бързо Fiat Panda 1.0 Hybrid City ускорява от 0 до 100 км/ч?

Fiat Panda 1.0 Hybrid City ускорява от 0 до 100 км/ч за 13.9 секунди.

Каква е максималната скорост на Fiat Panda 1.0 Hybrid City?

Максималната скорост на Fiat Panda 1.0 Hybrid City е 164 км/ч.

Какъв е разходът на гориво на Fiat Panda 1.0 Hybrid City?

Fiat Panda 1.0 Hybrid City има комбиниран разход на гориво от 5.0 л/100 км.

Каква скоростна кутия има Fiat Panda 1.0 Hybrid City?

Fiat Panda 1.0 Hybrid City е оборудван с Ръчна скоростна кутия скоростна кутия.

Има ли Fiat Panda 1.0 Hybrid City предно, задно задвижване или задвижване на четирите колела?

Fiat Panda 1.0 Hybrid City предава мощността чрез FWD задвижване.

Какъв е обемът на двигателя на Fiat Panda 1.0 Hybrid City?

Fiat Panda 1.0 Hybrid City има двигател с обем 999 куб. см с 3 цилиндъра.

Какъв е въртящият момент на Fiat Panda 1.0 Hybrid City?

Fiat Panda 1.0 Hybrid City развива 92 Nm въртящ момент.

Кога беше представен Fiat Panda 1.0 Hybrid City?

Fiat Panda 1.0 Hybrid City беше представен през 2024 г.

Следваща стъпка

Избрахте Fiat Panda?

Преди да подпишете, проверете конкретния автомобил: повреди, реален пробег, собственици, правен статус.

Провери историята на VIN →
Партньорска връзка · доклад от 14 €