Начало/Hyundai/Matrix/Matrix/Hyundai Matrix 1.6i GLS
Hyundai · Matrix · Matrix

Hyundai Matrix 1.6i GLS

2.2от 5Cars-Data.com Score

Топ 81% от 834 модела MPV Petrol в тази ценова категория.

МиниванБензинРъчна скоростна кутияFWDГодина 2001G
103
Конски сили · 76 kW
12.7s
0–100 km/h
170
км/ч максимална скорост
8.0
l/100 km
36 300 лв.
Каталожна цена при представяне · 2001

Hyundai Matrix 1.6i GLS е миниван с бензинов двигател с мощност 103 к.с. (76 kW).

Hyundai Matrix 1.6i GLS накратко

Динамика

Ускорява от 0 до 100 km/h за 12,7 с и достига максимална скорост от 170 km/h. Разполага с предно задвижване с ръчна скоростна кутия.

Разход и пробег

Разходът е 8 l/100 km в комбиниран цикъл, емисии CO₂ от 191 g/km.

Поколение и история

Тази версия е представена през 2001 г. като част от поколението Hyundai Matrix и наред с още 13 версии от това поколение.

Пълните технически характеристики — работен обем на двигателя, тип на скоростната кутия, размери, маса и историческа каталожна цена — са достъпни на страницата със спецификации.

Партньорска връзка

Купувате този Hyundai Matrix? Първо проверете историята му.

Реален пробег, скрити повреди, статус за кражба/залог, брой собственици — всичко в един доклад.

Реален пробегПовредаКражба / залог
17 знака · доклад от 14 € · резултат за ~2 мин
Бързи отговори
Каква е мощността на двигателя на Hyundai Matrix 1.6i GLS?

Hyundai Matrix 1.6i GLS развива 103 к.с. (76 kW).

Колко бързо Hyundai Matrix 1.6i GLS ускорява от 0 до 100 км/ч?

Hyundai Matrix 1.6i GLS ускорява от 0 до 100 км/ч за 12.7 секунди.

Каква е максималната скорост на Hyundai Matrix 1.6i GLS?

Максималната скорост на Hyundai Matrix 1.6i GLS е 170 км/ч.

Какъв е разходът на гориво на Hyundai Matrix 1.6i GLS?

Hyundai Matrix 1.6i GLS има комбиниран разход на гориво от 8.0 л/100 км.

Какви са емисиите CO₂ на Hyundai Matrix 1.6i GLS?

Hyundai Matrix 1.6i GLS отделя 191 г/км CO₂.

Каква скоростна кутия има Hyundai Matrix 1.6i GLS?

Hyundai Matrix 1.6i GLS е оборудван с Ръчна скоростна кутия скоростна кутия.

Има ли Hyundai Matrix 1.6i GLS предно, задно задвижване или задвижване на четирите колела?

Hyundai Matrix 1.6i GLS предава мощността чрез FWD задвижване.

Какъв е обемът на двигателя на Hyundai Matrix 1.6i GLS?

Hyundai Matrix 1.6i GLS има двигател с обем 1,599 куб. см с 4 цилиндъра.

Какъв е въртящият момент на Hyundai Matrix 1.6i GLS?

Hyundai Matrix 1.6i GLS развива 141 Nm въртящ момент.

Кога беше представен Hyundai Matrix 1.6i GLS?

Hyundai Matrix 1.6i GLS беше представен през 2001 г.

Следваща стъпка

Избрахте Hyundai Matrix?

Преди да подпишете, проверете конкретния автомобил: повреди, реален пробег, собственици, правен статус.

Провери историята на VIN →
Партньорска връзка · доклад от 14 €
През поколенията

Други поколения Hyundai Matrix