Начало/Mini/Countryman/Countryman/Mini Countryman Cooper Pepper
Mini · Countryman · Countryman

Mini Countryman Cooper Pepper

3.1от 5Cars-Data.com Score

Топ 34% от 1492 модела SUV Petrol в тази ценова категория.

SUVБензинРъчна скоростна кутияFWDГодина 2010E
122
Конски сили · 90 kW
10.5s
0–100 km/h
190
км/ч максимална скорост
6.0
l/100 km
57 600 лв.
Каталожна цена при представяне · 2010

Mini Countryman Cooper Pepper е suv с бензинов двигател с мощност 122 к.с. (90 kW).

Mini Countryman Cooper Pepper накратко

Динамика

Ускорява от 0 до 100 km/h за 10,5 с и достига максимална скорост от 190 km/h. Разполага с предно задвижване с ръчна скоростна кутия.

Разход и пробег

Разходът е 6 l/100 km в комбиниран цикъл, емисии CO₂ от 140 g/km.

Поколение и история

Тази версия е представена през 2010 г. като част от поколението Mini Countryman и наред с още 114 версии от това поколение.

Пълните технически характеристики — работен обем на двигателя, тип на скоростната кутия, размери, маса и историческа каталожна цена — са достъпни на страницата със спецификации.

Партньорска връзка

Купувате този Mini Countryman? Първо проверете историята му.

Реален пробег, скрити повреди, статус за кражба/залог, брой собственици — всичко в един доклад.

Реален пробегПовредаКражба / залог
17 знака · доклад от 14 € · резултат за ~2 мин
Бързи отговори
Каква е мощността на двигателя на Mini Countryman Cooper Pepper?

Mini Countryman Cooper Pepper развива 122 к.с. (90 kW).

Колко бързо Mini Countryman Cooper Pepper ускорява от 0 до 100 км/ч?

Mini Countryman Cooper Pepper ускорява от 0 до 100 км/ч за 10.5 секунди.

Каква е максималната скорост на Mini Countryman Cooper Pepper?

Максималната скорост на Mini Countryman Cooper Pepper е 190 км/ч.

Какъв е разходът на гориво на Mini Countryman Cooper Pepper?

Mini Countryman Cooper Pepper има комбиниран разход на гориво от 6.0 л/100 км.

Какви са емисиите CO₂ на Mini Countryman Cooper Pepper?

Mini Countryman Cooper Pepper отделя 140 г/км CO₂.

Каква скоростна кутия има Mini Countryman Cooper Pepper?

Mini Countryman Cooper Pepper е оборудван с Ръчна скоростна кутия скоростна кутия.

Има ли Mini Countryman Cooper Pepper предно, задно задвижване или задвижване на четирите колела?

Mini Countryman Cooper Pepper предава мощността чрез FWD задвижване.

Какъв е обемът на двигателя на Mini Countryman Cooper Pepper?

Mini Countryman Cooper Pepper има двигател с обем 1,598 куб. см с 4 цилиндъра.

Какъв е въртящият момент на Mini Countryman Cooper Pepper?

Mini Countryman Cooper Pepper развива 160 Nm въртящ момент.

Кога беше представен Mini Countryman Cooper Pepper?

Mini Countryman Cooper Pepper беше представен през 2010 г.

Следваща стъпка

Избрахте Mini Countryman?

Преди да подпишете, проверете конкретния автомобил: повреди, реален пробег, собственици, правен статус.

Провери историята на VIN →
Партньорска връзка · доклад от 14 €
Свързани

Други версии в това поколение