Peugeot · 604 · 1975–1986

Peugeot 604 SL

2.9от 5Cars-Data.com Score

Топ 39% от 2398 модела Sedan Petrol в тази ценова категория.

СеданБензинРъчна скоростна кутияRWDГодина 1975
136
Конски сили · 98 kW
10.6s
0–100 km/h
182
км/ч максимална скорост
12.1
l/100 km
33 700 лв.
Каталожна цена при представяне · 1975

Peugeot 604 SL е седан с бензинов двигател с мощност 136 к.с. (98 kW).

Peugeot 604 SL накратко

Динамика

Ускорява от 0 до 100 km/h за 10,6 с и достига максимална скорост от 182 km/h. Разполага с задно задвижване с ръчна скоростна кутия.

Разход и пробег

Разходът е 12,1 l/100 km в комбиниран цикъл.

Поколение и история

Тази версия е представена през 1975 г. като част от поколението Peugeot 1975–1986 и наред с още 9 версии от това поколение.

Пълните технически характеристики — работен обем на двигателя, тип на скоростната кутия, размери, маса и историческа каталожна цена — са достъпни на страницата със спецификации.

Партньорска връзка

Купувате този Peugeot 604? Първо проверете историята му.

Реален пробег, скрити повреди, статус за кражба/залог, брой собственици — всичко в един доклад.

Реален пробегПовредаКражба / залог
17 знака · доклад от 14 € · резултат за ~2 мин
Бързи отговори
Каква е мощността на двигателя на Peugeot 604 SL?

Peugeot 604 SL развива 136 к.с. (98 kW).

Колко бързо Peugeot 604 SL ускорява от 0 до 100 км/ч?

Peugeot 604 SL ускорява от 0 до 100 км/ч за 10.6 секунди.

Каква е максималната скорост на Peugeot 604 SL?

Максималната скорост на Peugeot 604 SL е 182 км/ч.

Какъв е разходът на гориво на Peugeot 604 SL?

Peugeot 604 SL има комбиниран разход на гориво от 12.1 л/100 км.

Каква скоростна кутия има Peugeot 604 SL?

Peugeot 604 SL е оборудван с Ръчна скоростна кутия скоростна кутия.

Има ли Peugeot 604 SL предно, задно задвижване или задвижване на четирите колела?

Peugeot 604 SL предава мощността чрез RWD задвижване.

Какъв е обемът на двигателя на Peugeot 604 SL?

Peugeot 604 SL има двигател с обем 2,664 куб. см с 6 цилиндъра.

Какъв е въртящият момент на Peugeot 604 SL?

Peugeot 604 SL развива 203 Nm въртящ момент.

Кога беше представен Peugeot 604 SL?

Peugeot 604 SL беше представен през 1975 г.

Следваща стъпка

Избрахте Peugeot 604?

Преди да подпишете, проверете конкретния автомобил: повреди, реален пробег, собственици, правен статус.

Провери историята на VIN →
Партньорска връзка · доклад от 14 €