Начало/Renault/Captur/Captur/Renault Captur TCe 90 Techno
Renault · Captur · Captur

Renault Captur TCe 90 Techno

2.1от 5Cars-Data.com Score

Топ 79% от 1284 модела SUV Petrol в тази ценова категория.

SUVБензинРъчна скоростна кутияFWDГодина 2024C
91
Конски сили · 67 kW
14.3s
0–100 km/h
168
км/ч максимална скорост
5.9
l/100 km
61 500 лв.
Каталожна цена при представяне · 2024

Renault Captur TCe 90 Techno е suv с бензинов двигател с мощност 91 к.с. (67 kW).

Renault Captur TCe 90 Techno накратко

Динамика

Ускорява от 0 до 100 km/h за 14,3 с и достига максимална скорост от 168 km/h. Разполага с предно задвижване с ръчна скоростна кутия.

Разход и пробег

Разходът е 5,9 l/100 km в комбиниран цикъл, емисии CO₂ от 132 g/km.

Поколение и история

Тази версия е представена през 2024 г. като част от поколението Renault Captur и наред с още 15 версии от това поколение.

Пълните технически характеристики — работен обем на двигателя, тип на скоростната кутия, размери, маса и историческа каталожна цена — са достъпни на страницата със спецификации.

Партньорска връзка

Купувате този Renault Captur? Първо проверете историята му.

Реален пробег, скрити повреди, статус за кражба/залог, брой собственици — всичко в един доклад.

Реален пробегПовредаКражба / залог
17 знака · доклад от 14 € · резултат за ~2 мин
Бързи отговори
Каква е мощността на двигателя на Renault Captur TCe 90 Techno?

Renault Captur TCe 90 Techno развива 91 к.с. (67 kW).

Колко бързо Renault Captur TCe 90 Techno ускорява от 0 до 100 км/ч?

Renault Captur TCe 90 Techno ускорява от 0 до 100 км/ч за 14.3 секунди.

Каква е максималната скорост на Renault Captur TCe 90 Techno?

Максималната скорост на Renault Captur TCe 90 Techno е 168 км/ч.

Какъв е разходът на гориво на Renault Captur TCe 90 Techno?

Renault Captur TCe 90 Techno има комбиниран разход на гориво от 5.9 л/100 км.

Какви са емисиите CO₂ на Renault Captur TCe 90 Techno?

Renault Captur TCe 90 Techno отделя 132 г/км CO₂.

Каква скоростна кутия има Renault Captur TCe 90 Techno?

Renault Captur TCe 90 Techno е оборудван с Ръчна скоростна кутия скоростна кутия.

Има ли Renault Captur TCe 90 Techno предно, задно задвижване или задвижване на четирите колела?

Renault Captur TCe 90 Techno предава мощността чрез FWD задвижване.

Какъв е обемът на двигателя на Renault Captur TCe 90 Techno?

Renault Captur TCe 90 Techno има двигател с обем 999 куб. см с 3 цилиндъра.

Какъв е въртящият момент на Renault Captur TCe 90 Techno?

Renault Captur TCe 90 Techno развива 160 Nm въртящ момент.

Кога беше представен Renault Captur TCe 90 Techno?

Renault Captur TCe 90 Techno беше представен през 2024 г.

Следваща стъпка

Избрахте Renault Captur?

Преди да подпишете, проверете конкретния автомобил: повреди, реален пробег, собственици, правен статус.

Провери историята на VIN →
Партньорска връзка · доклад от 14 €
През поколенията

Други поколения Renault Captur