Начало/Seat/Exeo/Exeo/Seat Exeo 2.0 TDI 120hp Style
Seat · Exeo · Exeo

Seat Exeo 2.0 TDI 120hp Style

3.1от 5Cars-Data.com Score

Топ 27% от 1302 модела Sedan Diesel в тази ценова категория.

СеданДизелРъчна скоростна кутияFWDГодина 2012G
120
Конски сили · 88 kW
10.5s
0–100 km/h
204
км/ч максимална скорост
4.9
l/100 km
60 500 лв.
Каталожна цена при представяне · 2012

Seat Exeo 2.0 TDI 120hp Style е седан с дизелов двигател с мощност 120 к.с. (88 kW).

Seat Exeo 2.0 TDI 120hp Style накратко

Динамика

Ускорява от 0 до 100 km/h за 10,5 с и достига максимална скорост от 204 km/h. Разполага с предно задвижване с ръчна скоростна кутия.

Разход и пробег

Разходът е 4,9 l/100 km в комбиниран цикъл, емисии CO₂ от 129 g/km.

Поколение и история

Тази версия е представена през 2012 г. като част от поколението Seat Exeo и наред с още 17 версии от това поколение.

Пълните технически характеристики — работен обем на двигателя, тип на скоростната кутия, размери, маса и историческа каталожна цена — са достъпни на страницата със спецификации.

Партньорска връзка

Купувате този Seat Exeo? Първо проверете историята му.

Реален пробег, скрити повреди, статус за кражба/залог, брой собственици — всичко в един доклад.

Реален пробегПовредаКражба / залог
17 знака · доклад от 14 € · резултат за ~2 мин
Бързи отговори
Каква е мощността на двигателя на Seat Exeo 2.0 TDI 120hp Style?

Seat Exeo 2.0 TDI 120hp Style развива 120 к.с. (88 kW).

Колко бързо Seat Exeo 2.0 TDI 120hp Style ускорява от 0 до 100 км/ч?

Seat Exeo 2.0 TDI 120hp Style ускорява от 0 до 100 км/ч за 10.5 секунди.

Каква е максималната скорост на Seat Exeo 2.0 TDI 120hp Style?

Максималната скорост на Seat Exeo 2.0 TDI 120hp Style е 204 км/ч.

Какъв е разходът на гориво на Seat Exeo 2.0 TDI 120hp Style?

Seat Exeo 2.0 TDI 120hp Style има комбиниран разход на гориво от 4.9 л/100 км.

Какви са емисиите CO₂ на Seat Exeo 2.0 TDI 120hp Style?

Seat Exeo 2.0 TDI 120hp Style отделя 129 г/км CO₂.

Каква скоростна кутия има Seat Exeo 2.0 TDI 120hp Style?

Seat Exeo 2.0 TDI 120hp Style е оборудван с Ръчна скоростна кутия скоростна кутия.

Има ли Seat Exeo 2.0 TDI 120hp Style предно, задно задвижване или задвижване на четирите колела?

Seat Exeo 2.0 TDI 120hp Style предава мощността чрез FWD задвижване.

Какъв е обемът на двигателя на Seat Exeo 2.0 TDI 120hp Style?

Seat Exeo 2.0 TDI 120hp Style има двигател с обем 1,968 куб. см с 4 цилиндъра.

Какъв е въртящият момент на Seat Exeo 2.0 TDI 120hp Style?

Seat Exeo 2.0 TDI 120hp Style развива 290 Nm въртящ момент.

Кога беше представен Seat Exeo 2.0 TDI 120hp Style?

Seat Exeo 2.0 TDI 120hp Style беше представен през 2012 г.

Следваща стъпка

Избрахте Seat Exeo?

Преди да подпишете, проверете конкретния автомобил: повреди, реален пробег, собственици, правен статус.

Провери историята на VIN →
Партньорска връзка · доклад от 14 €
През поколенията

Други поколения Seat Exeo