Начало/Volkswagen/Golf Sportsvan

Volkswagen Golf Sportsvan

Години2014–2019
Поколения2
Общо версии93
Типове каросерияМиниван
ПлатформаVolkswagen Group MQB
СглобяванеGermany: Wolfsburg · China: Foshan
ПредшественикGolf Plus

Volkswagen Golf Sportsvan е модел с каросерия миниван, произвеждан 2014–2019, обхващащ 2 поколения с 93 версии в базата данни на Cars-Data.com. Сред обхванатите поколения са Golf Sportsvan и Golf Sportsvan. Поколението Golf Sportsvan е най-обстойно документирано, с 62 версии през опции за двигател, скоростни кутии и нива на оборудване. Всяка страница на версия предоставя обем на двигателя, мощност в к.с. и kW, ускорение 0–100 км/ч, максимална скорост, разход на гориво, емисии CO₂, размери и каталожна цена при представянето.

Поколения · 2

Изберете своето Golf Sportsvan поколение.

Топ характеристики за този моделНай-висока максимална скоростНай-добър среден разходРазмериКапацитет на тегленеПробег
Бързи отговори
Колко поколения има Volkswagen Golf Sportsvan?

Volkswagen Golf Sportsvan има 2 поколения с общо 93 версии в базата данни на Cars-Data.com. Всяко поколение има собствена страница, изброяваща всички версии със спецификации на двигателя, данни за мощността и разхода.

През кои години се произвеждаше Volkswagen Golf Sportsvan?

Volkswagen Golf Sportsvan се произвеждаше 2014–2019. През този период моделът се развиваше през няколко поколения, всяко от които въведе нови опции за двигател, типове каросерия и технологични подобрения.

Какъв тип каросерия е Volkswagen Golf Sportsvan?

Volkswagen Golf Sportsvan е наличен като Миниван. Тези типове каросерия отразяват различните пазарни позиции и приложения, на които моделът е служил през своята производствена история.

Калкулатор на разходите

Колко всъщност би ви коствало това?

27 530Прогнозна обща сума · €5506 годишно
  • Амортизация11 781
  • Гориво / енергия6759
  • Застраховка3750
  • Поддръжка3000
  • Пътен данък2240

Само оценка — застраховката, поддръжката и данъкът са общи стойности, не оферта за вашата кола или държава. Горивото/енергията използват средни цени за ЕС.

През · Миниван

Как се променяше мощността през поколенията

ПоколениеМощност0–100 км/чВерсииЦенаРезултат
Golf Sportsvan2014–2018123 к.с.10,3 s62€24k–€41k★ 4.2
Golf Sportsvan2018–2019120 к.с.10,4 s31€26k–€41k★ 4.0

Оборудване

Golf Sportsvan

Има ли Volkswagen Golf Sportsvan Apple CarPlay?
Опция, в пакетпри всички версии
Има ли Volkswagen Golf Sportsvan Android Auto?
Опция, в пакетпри всички версии
Има ли Volkswagen Golf Sportsvan парктроник?
Стандартно (предни и задни)при 28 от 31 версии
Има ли Volkswagen Golf Sportsvan камера за задно виждане?
Стандартнопри 20 от 31 версии
Има ли Volkswagen Golf Sportsvan круиз контрол?
Стандартнопри 28 от 31 версии
Има ли Volkswagen Golf Sportsvan вградена навигация?
Опцияпри 21 от 31 версии
Има ли Volkswagen Golf Sportsvan ISOFIX?
Стандартнопри всички версии
Има ли Volkswagen Golf Sportsvan асистент за поддържане на лентата?
Опцияпри 28 от 31 версии
Има ли Volkswagen Golf Sportsvan Bluetooth?
Стандартнопри всички версии
Има ли Volkswagen Golf Sportsvan въздушна възглавница за водача?
Стандартнопри всички версии