Начало/Volkswagen/Golf/Golf Convertible/Volkswagen Golf Cabriolet
Volkswagen · Golf · Golf Convertible

Volkswagen Golf Cabriolet

2.1от 5Cars-Data.com Score

Топ 88% от 618 модела Convertible Petrol в тази ценова категория.

КабриолетБензинАвтоматична скоростна кутияFWDГодина 1986
98
Конски сили · 72 kW
13.4s
0–100 km/h
161
км/ч максимална скорост
10.1
l/100 km
40 000 лв.
Каталожна цена при представяне · 1986

Volkswagen Golf Cabriolet е кабриолет с бензинов двигател с мощност 98 к.с. (72 kW).

Volkswagen Golf Cabriolet накратко

Динамика

Ускорява от 0 до 100 km/h за 13,4 с и достига максимална скорост от 161 km/h. Разполага с предно задвижване с автоматична скоростна кутия.

Разход и пробег

Разходът е 10,1 l/100 km в комбиниран цикъл.

Поколение и история

Тази версия е представена през 1986 г. като част от поколението Volkswagen Golf Convertible и наред с още 2 версии от това поколение. Това е най-мощната версия на това поколение.

Пълните технически характеристики — работен обем на двигателя, тип на скоростната кутия, размери, маса и историческа каталожна цена — са достъпни на страницата със спецификации.

Партньорска връзка

Купувате този Volkswagen Golf? Първо проверете историята му.

Реален пробег, скрити повреди, статус за кражба/залог, брой собственици — всичко в един доклад.

Реален пробегПовредаКражба / залог
17 знака · доклад от 14 € · резултат за ~2 мин
Бързи отговори
Каква е мощността на двигателя на Volkswagen Golf Cabriolet?

Volkswagen Golf Cabriolet развива 98 к.с. (72 kW).

Колко бързо Volkswagen Golf Cabriolet ускорява от 0 до 100 км/ч?

Volkswagen Golf Cabriolet ускорява от 0 до 100 км/ч за 13.4 секунди.

Каква е максималната скорост на Volkswagen Golf Cabriolet?

Максималната скорост на Volkswagen Golf Cabriolet е 161 км/ч.

Какъв е разходът на гориво на Volkswagen Golf Cabriolet?

Volkswagen Golf Cabriolet има комбиниран разход на гориво от 10.1 л/100 км.

Каква скоростна кутия има Volkswagen Golf Cabriolet?

Volkswagen Golf Cabriolet е оборудван с Автоматична скоростна кутия скоростна кутия.

Има ли Volkswagen Golf Cabriolet предно, задно задвижване или задвижване на четирите колела?

Volkswagen Golf Cabriolet предава мощността чрез FWD задвижване.

Какъв е обемът на двигателя на Volkswagen Golf Cabriolet?

Volkswagen Golf Cabriolet има двигател с обем 1,781 куб. см с 4 цилиндъра.

Какъв е въртящият момент на Volkswagen Golf Cabriolet?

Volkswagen Golf Cabriolet развива 143 Nm въртящ момент.

Кога беше представен Volkswagen Golf Cabriolet?

Volkswagen Golf Cabriolet беше представен през 1986 г.

Следваща стъпка

Избрахте Volkswagen Golf?

Преди да подпишете, проверете конкретния автомобил: повреди, реален пробег, собственици, правен статус.

Провери историята на VIN →
Партньорска връзка · доклад от 14 €