Начало/Volvo/S60/S60/Volvo S60 T4
Volvo · S60 · S60

Volvo S60 T4

3.2от 5Cars-Data.com Score

Топ 24% от 2389 модела Sedan Petrol в тази ценова категория.

СеданБензинАвтоматична скоростна кутияFWDГодина 2010E
180
Конски сили · 132 kW
9.0s
0–100 km/h
225
км/ч максимална скорост
7.2
l/100 km
75 800 лв.
Каталожна цена при представяне · 2010

Volvo S60 T4 е седан с бензинов двигател с мощност 180 к.с. (132 kW).

Volvo S60 T4 накратко

Динамика

Ускорява от 0 до 100 km/h за 9 с и достига максимална скорост от 225 km/h. Разполага с предно задвижване с автоматична скоростна кутия.

Разход и пробег

Разходът е 7,2 l/100 km в комбиниран цикъл, емисии CO₂ от 166 g/km.

Поколение и история

Тази версия е представена през 2010 г. като част от поколението Volvo S60 и наред с още 150 версии от това поколение.

Пълните технически характеристики — работен обем на двигателя, тип на скоростната кутия, размери, маса и историческа каталожна цена — са достъпни на страницата със спецификации.

Партньорска връзка

Купувате този Volvo S60? Първо проверете историята му.

Реален пробег, скрити повреди, статус за кражба/залог, брой собственици — всичко в един доклад.

Реален пробегПовредаКражба / залог
17 знака · доклад от 14 € · резултат за ~2 мин
Бързи отговори
Каква е мощността на двигателя на Volvo S60 T4?

Volvo S60 T4 развива 180 к.с. (132 kW).

Колко бързо Volvo S60 T4 ускорява от 0 до 100 км/ч?

Volvo S60 T4 ускорява от 0 до 100 км/ч за 9.0 секунди.

Каква е максималната скорост на Volvo S60 T4?

Максималната скорост на Volvo S60 T4 е 225 км/ч.

Какъв е разходът на гориво на Volvo S60 T4?

Volvo S60 T4 има комбиниран разход на гориво от 7.2 л/100 км.

Какви са емисиите CO₂ на Volvo S60 T4?

Volvo S60 T4 отделя 166 г/км CO₂.

Каква скоростна кутия има Volvo S60 T4?

Volvo S60 T4 е оборудван с Автоматична скоростна кутия скоростна кутия.

Има ли Volvo S60 T4 предно, задно задвижване или задвижване на четирите колела?

Volvo S60 T4 предава мощността чрез FWD задвижване.

Какъв е обемът на двигателя на Volvo S60 T4?

Volvo S60 T4 има двигател с обем 1,596 куб. см с 4 цилиндъра.

Какъв е въртящият момент на Volvo S60 T4?

Volvo S60 T4 развива 240 Nm въртящ момент.

Кога беше представен Volvo S60 T4?

Volvo S60 T4 беше представен през 2010 г.

Следваща стъпка

Избрахте Volvo S60?

Преди да подпишете, проверете конкретния автомобил: повреди, реален пробег, собственици, правен статус.

Провери историята на VIN →
Партньорска връзка · доклад от 14 €
Свързани

Други версии в това поколение