Domů/Audi/100/100 Avant (1983-1988)/Audi 100 Avant CD 2.0 TD
Audi · 100 · 100 Avant (1983-1988)

Audi 100 Avant CD 2.0 TD

1.6z 5Cars-Data.com Score

Top 92% z 1 380 modelů Wagon Diesel v této cenové kategorii.

KombiDieselAutomatickáFWDRok 1985
87
Koně · 64 kW
-s
0–100 km/h
-
km/h maximální rychlost
-
l/100 km
1 090 100 Kč
Katalogová cena při uvedení · 1985

Audi 100 Avant CD 2.0 TD je kombi s naftovým motorem o výkonu 87 k (64 kW).

Aktualizováno srpen 2026 · Data spravuje Cars-Data.com

Audi 100 Avant CD 2.0 TD ve zkratce

Výkony

Vůz má pohon předních kol s automatickou převodovkou.

Generace a historie

Tato varianta byla představena v roce 1985 v rámci generace Audi 100 Avant (1983-1988), vedle ostatních variant této generace (celkem 50).

Kompletní technické údaje — objem motoru, typ převodovky, rozměry, hmotnost a historická katalogová cena — najdete na stránce se specifikacemi.

Affiliate odkaz

Kupujete tento Audi 100? Zkontrolujte nejdřív jeho historii.

Skutečný nájezd, skryté poškození, stav odcizení/zástavy, počet majitelů — vše v jedné zprávě.

Skutečný nájezdPoškozeníOdcizení / zástava
17 znaků · zpráva od 14 € · výsledek do ~2 min
Rychlé odpovědi
Jaký je výkon motoru Audi 100 Avant CD 2.0 TD?

Audi 100 Avant CD 2.0 TD dosahuje výkonu 87 hp (64 kW).

Jakou převodovku má Audi 100 Avant CD 2.0 TD?

Audi 100 Avant CD 2.0 TD je vybaven Automatická převodovkou.

Má Audi 100 Avant CD 2.0 TD pohon předních, zadních nebo všech kol?

Audi 100 Avant CD 2.0 TD přenáší výkon přes pohon FWD.

Jaký je objem motoru Audi 100 Avant CD 2.0 TD?

Audi 100 Avant CD 2.0 TD má motor o objemu 1,986 cm³ s 5 válci.

Jaký je točivý moment Audi 100 Avant CD 2.0 TD?

Audi 100 Avant CD 2.0 TD produkuje 172 Nm točivého momentu.

Kdy byl Audi 100 Avant CD 2.0 TD představen?

Audi 100 Avant CD 2.0 TD byl představen v roce 1985.

Další krok

Vybrali jste si Audi 100?

Než podepíšete, zkontrolujte konkrétní auto: poškození, skutečný nájezd, majitele, právní stav.

Zkontrolovat historii VIN →
Affiliate odkaz · zpráva od 14 €
Související

Další varianty v této generaci