BMW · Řada 3 · 3-serie G20 (2019-2022)

BMW Řada 3 320d xDrive

SedanDieselAutomatickáAWDRok 2019E
190
Koně · 140 kW
6.9s
0–100 km/h
233
km/h maximální rychlost
4.5
l/100 km

BMW Řada 3 320d xDrive je sedan s naftovým motorem o výkonu 190 k (140 kW).

Aktualizováno červen 2026 · Data spravuje Cars-Data.com

Výkony

Zrychlí z 0 na 100 km/h za 6,9 s a dosahuje maximální rychlosti 233 km/h. Vůz má pohon všech kol s automatickou převodovkou.

Spotřeba a dojezd

Spotřeba se pohybuje na 4,5 l/100 km v kombinovaném cyklu, emise CO₂ 118 g/km.

Generace a historie

Tato varianta byla představena v roce 2019 v rámci generace BMW 3-serie G20 (2019-2022), vedle ostatních variant této generace (celkem 65).

Kompletní technické údaje — objem motoru, typ převodovky, rozměry, hmotnost a historická katalogová cena — najdete na stránce se specifikacemi.

Rychlé odpovědi
Jaký je výkon motoru BMW Řada 3 320d xDrive?

BMW Řada 3 320d xDrive dosahuje výkonu 190 hp (140 kW).

Jak rychle BMW Řada 3 320d xDrive zrychluje z 0 na 100 km/h?

BMW Řada 3 320d xDrive zrychluje z 0 na 100 km/h za 6.9 sekund.

Jaká je maximální rychlost BMW Řada 3 320d xDrive?

Maximální rychlost BMW Řada 3 320d xDrive je 233 km/h.

Jaká je spotřeba paliva BMW Řada 3 320d xDrive?

BMW Řada 3 320d xDrive má kombinovanou spotřebu paliva 4.5 l/100 km.

Jaké jsou emise CO₂ BMW Řada 3 320d xDrive?

BMW Řada 3 320d xDrive emituje 118 g/km CO₂.

Jakou převodovku má BMW Řada 3 320d xDrive?

BMW Řada 3 320d xDrive je vybaven Automatická převodovkou.

Má BMW Řada 3 320d xDrive pohon předních, zadních nebo všech kol?

BMW Řada 3 320d xDrive přenáší výkon přes pohon AWD.

Jaký je objem motoru BMW Řada 3 320d xDrive?

BMW Řada 3 320d xDrive má motor o objemu 1,995 cm³ s 4 válci.

Jaký je točivý moment BMW Řada 3 320d xDrive?

BMW Řada 3 320d xDrive produkuje 400 Nm točivého momentu.

Kdy byl BMW Řada 3 320d xDrive představen?

BMW Řada 3 320d xDrive byl představen v roce 2019.

Související

Další varianty v této generaci

Napříč generacemi

Další generace BMW Řada 3