Domů/KGM/Actyon

KGM Actyon

Roky2026–současnost
Generace1
Celkem variant2
Typy karoserieSUV
MontážSouth Korea: Pyeongtaek, Gyeonggi
PředchůdceActyon

KGM Actyon je model SUV, vyráběný 2026–současnost, s 1 generací a 2 variantami v databázi Cars-Data.com. Každá stránka varianty obsahuje objem motoru, výkon v koních a kW, zrychlení 0–100 km/h, maximální rychlost, spotřebu paliva, emise CO₂, rozměry a katalogovou cenu při uvedení na trh.

Generace · 1

Vyberte svou Actyon generaci.

Hlavní specifikace tohoto modeluNejvyšší maximální rychlostNejlepší průměrná spotřebaRozměryTažná kapacitaDojezd
Rychlé odpovědi
Kolik generací má KGM Actyon?

KGM Actyon má 1 generací s celkem 2 variantami v databázi Cars-Data.com. Každá generace má vlastní stránku se všemi variantami, specifikacemi motoru, výkonnostními daty a hodnotami spotřeby.

V jakých letech byl KGM Actyon vyráběn?

KGM Actyon je vyráběn 2026–současnost. V průběhu tohoto období se model vyvíjel přes několik generací, každá přinášela nové motorové varianty, karosářské styly a technická vylepšení.

Jaký typ karosérie má KGM Actyon?

KGM Actyon je dostupný jako SUV. Tyto karosářské styly odrážejí různá tržní postavení a využití modelu v průběhu jeho výrobní historie.

Kalkulačka nákladů

Kolik by vás to skutečně stálo?

39 546Odhadované celkové náklady · €7 909 ročně
  • Odpisy20 696
  • Palivo / energie10 500
  • Pojištění3 750
  • Údržba3 000
  • Silniční daň1 600

Pouze odhad — pojištění, údržba a silniční daň jsou obecné hodnoty, ne nabídka pro vaše auto nebo zemi. Palivo/energie vychází z průměrných cen EU.

Výbava

Actyon (2026-)

Má KGM Actyon Apple CarPlay?
Standardněu všech verzí
Má KGM Actyon Android Auto?
Standardněu všech verzí
Má KGM Actyon parkovací senzory?
Standardně (vpředu i vzadu)u všech verzí
Má KGM Actyon couvací kameru?
Standardněu všech verzí
Má KGM Actyon tempomat?
Standardněu všech verzí
Má KGM Actyon vestavěnou navigaci?
Standardněu všech verzí
Má KGM Actyon ISOFIX?
Standardněu všech verzí
Má KGM Actyon asistenta jízdy v pruhu?
Standardněu všech verzí
Má KGM Actyon Bluetooth?
Standardněu všech verzí
Má KGM Actyon airbag řidiče?
Standardněu všech verzí