Domů/Kia/EV5/EV5 (2025-)/Kia EV5 81.4kWh Plus Advanced
Kia · EV5 · EV5 (2025-)

Kia EV5 81.4kWh Plus Advanced

2.3z 5Cars-Data.com Score

Top 59% z 263 modelů SUV Electric v této cenové kategorii.

SUVElektromobilAutomatickáFWDRok 2025A
218
Koně · 160 kW
8.4s
0–100 km/h
165
km/h maximální rychlost
520
km Dojezd
1 186 300 Kč
Katalogová cena při uvedení · 2025

Kia EV5 81.4kWh Plus Advanced je suv s elektrickým pohonem o výkonu 218 k (160 kW).

Aktualizováno srpen 2026 · Data spravuje Cars-Data.com

Kia EV5 81.4kWh Plus Advanced ve zkratce

Výkony

Zrychlí z 0 na 100 km/h za 8,4 s a dosahuje maximální rychlosti 165 km/h. Vůz má pohon předních kol s automatickou převodovkou.

Spotřeba a dojezd

81.4kWh Plus Advanced nabízí dojezd 520 km, kapacitu baterie 78 kWh.

Generace a historie

Tato varianta byla představena v roce 2025 v rámci generace Kia EV5 (2025-), vedle ostatních variant této generace (celkem 10).

Kompletní technické údaje — objem motoru, typ převodovky, rozměry, hmotnost a historická katalogová cena — najdete na stránce se specifikacemi.

Affiliate odkaz

Kupujete tento Kia EV5? Zkontrolujte nejdřív jeho historii.

Skutečný nájezd, skryté poškození, stav odcizení/zástavy, počet majitelů — vše v jedné zprávě.

Skutečný nájezdPoškozeníOdcizení / zástava
17 znaků · zpráva od 14 € · výsledek do ~2 min
Rychlé odpovědi
Jaký je výkon motoru Kia EV5 81.4kWh Plus Advanced?

Kia EV5 81.4kWh Plus Advanced dosahuje výkonu 218 hp (160 kW).

Jak rychle Kia EV5 81.4kWh Plus Advanced zrychluje z 0 na 100 km/h?

Kia EV5 81.4kWh Plus Advanced zrychluje z 0 na 100 km/h za 8.4 sekund.

Jaká je maximální rychlost Kia EV5 81.4kWh Plus Advanced?

Maximální rychlost Kia EV5 81.4kWh Plus Advanced je 165 km/h.

Jaký je elektrický dojezd Kia EV5 81.4kWh Plus Advanced?

Kia EV5 81.4kWh Plus Advanced má elektrický dojezd 520 km.

Jakou převodovku má Kia EV5 81.4kWh Plus Advanced?

Kia EV5 81.4kWh Plus Advanced je vybaven Automatická převodovkou.

Má Kia EV5 81.4kWh Plus Advanced pohon předních, zadních nebo všech kol?

Kia EV5 81.4kWh Plus Advanced přenáší výkon přes pohon FWD.

Jaký je točivý moment Kia EV5 81.4kWh Plus Advanced?

Kia EV5 81.4kWh Plus Advanced produkuje 295 Nm točivého momentu.

Kdy byl Kia EV5 81.4kWh Plus Advanced představen?

Kia EV5 81.4kWh Plus Advanced byl představen v roce 2025.

Další krok

Vybrali jste si Kia EV5?

Než podepíšete, zkontrolujte konkrétní auto: poškození, skutečný nájezd, majitele, právní stav.

Zkontrolovat historii VIN →
Affiliate odkaz · zpráva od 14 €