Domů/Kia/EV6/EV6 CV (2021-2024)/Kia EV6 77.4kWh AWD Plus Advanced
Kia · EV6 · EV6 CV (2021-2024)

Kia EV6 77.4kWh AWD Plus Advanced

2.7z 5Cars-Data.com Score

Top 31% z 290 modelů SUV Electric v této cenové kategorii.

SUVElektromobilAutomatickáAWDRok 2022A
325
Koně · 239 kW
5.2s
0–100 km/h
185
km/h maximální rychlost
484
km Dojezd
1 509 100 Kč
Katalogová cena při uvedení · 2022

Kia EV6 77.4kWh AWD Plus Advanced je suv s elektrickým pohonem o výkonu 325 k (239 kW).

Aktualizováno srpen 2026 · Data spravuje Cars-Data.com

Kia EV6 77.4kWh AWD Plus Advanced ve zkratce

Výkony

Zrychlí z 0 na 100 km/h za 5,2 s a dosahuje maximální rychlosti 185 km/h. Vůz má pohon všech kol s automatickou převodovkou.

Spotřeba a dojezd

77.4kWh AWD Plus Advanced nabízí dojezd 484 km, kapacitu baterie 72,5 kWh.

Generace a historie

Tato varianta byla představena v roce 2022 v rámci generace Kia EV6 CV (2021-2024), vedle ostatních variant této generace (celkem 14).

Kompletní technické údaje — objem motoru, typ převodovky, rozměry, hmotnost a historická katalogová cena — najdete na stránce se specifikacemi.

Affiliate odkaz

Kupujete tento Kia EV6? Zkontrolujte nejdřív jeho historii.

Skutečný nájezd, skryté poškození, stav odcizení/zástavy, počet majitelů — vše v jedné zprávě.

Skutečný nájezdPoškozeníOdcizení / zástava
17 znaků · zpráva od 14 € · výsledek do ~2 min
Rychlé odpovědi
Jaký je výkon motoru Kia EV6 77.4kWh AWD Plus Advanced?

Kia EV6 77.4kWh AWD Plus Advanced dosahuje výkonu 325 hp (239 kW).

Jak rychle Kia EV6 77.4kWh AWD Plus Advanced zrychluje z 0 na 100 km/h?

Kia EV6 77.4kWh AWD Plus Advanced zrychluje z 0 na 100 km/h za 5.2 sekund.

Jaká je maximální rychlost Kia EV6 77.4kWh AWD Plus Advanced?

Maximální rychlost Kia EV6 77.4kWh AWD Plus Advanced je 185 km/h.

Jaký je elektrický dojezd Kia EV6 77.4kWh AWD Plus Advanced?

Kia EV6 77.4kWh AWD Plus Advanced má elektrický dojezd 484 km.

Jakou převodovku má Kia EV6 77.4kWh AWD Plus Advanced?

Kia EV6 77.4kWh AWD Plus Advanced je vybaven Automatická převodovkou.

Má Kia EV6 77.4kWh AWD Plus Advanced pohon předních, zadních nebo všech kol?

Kia EV6 77.4kWh AWD Plus Advanced přenáší výkon přes pohon AWD.

Jaký je točivý moment Kia EV6 77.4kWh AWD Plus Advanced?

Kia EV6 77.4kWh AWD Plus Advanced produkuje 605 Nm točivého momentu.

Kdy byl Kia EV6 77.4kWh AWD Plus Advanced představen?

Kia EV6 77.4kWh AWD Plus Advanced byl představen v roce 2022.

Další krok

Vybrali jste si Kia EV6?

Než podepíšete, zkontrolujte konkrétní auto: poškození, skutečný nájezd, majitele, právní stav.

Zkontrolovat historii VIN →
Affiliate odkaz · zpráva od 14 €
Napříč generacemi

Další generace Kia EV6