McLaren 750S

Roky2023–současnost
Generace2
Celkem variant2
Typy karoserieKupé · Kabriolet
PlatformaMonoCage II carbon fibre monocoque
DesignérFrank Stephenson · Rob Melville · Sandy Holford
MontážUnited Kingdom: Woking, Surrey, England
Předchůdce650S

McLaren 750S je model kupé a kabriolet, vyráběný 2023–současnost, s 2 generacemi a 2 variantami v databázi Cars-Data.com. Dokumentované generace zahrnují 750S (2023-) a 750S Spider (2023-). Typy karoserií v řadě 750S zahrnují kupé a kabriolet, odrážejíce různé tržní segmenty v průběhu výroby. Každá stránka varianty obsahuje objem motoru, výkon v koních a kW, zrychlení 0–100 km/h, maximální rychlost, spotřebu paliva, emise CO₂, rozměry a katalogovou cenu při uvedení na trh.

Generace · 2

Vyberte svou 750S generaci.

Hlavní specifikace tohoto modeluNejvyšší maximální rychlostNejlepší průměrná spotřebaRozměryDojezd
Rychlé odpovědi
Kolik generací má McLaren 750S?

McLaren 750S má 2 generace s celkem 2 variantami v databázi Cars-Data.com. Každá generace má vlastní stránku se všemi variantami, specifikacemi motoru, výkonnostními daty a hodnotami spotřeby.

V jakých letech byl McLaren 750S vyráběn?

McLaren 750S je vyráběn 2023–současnost. V průběhu tohoto období se model vyvíjel přes několik generací, každá přinášela nové motorové varianty, karosářské styly a technická vylepšení.

Jaký typ karosérie má McLaren 750S?

McLaren 750S je dostupný jako Kupé, Kabriolet. Tyto karosářské styly odrážejí různá tržní postavení a využití modelu v průběhu jeho výrobní historie.

Kalkulačka nákladů

Kolik by vás to skutečně stálo?

183 948Odhadované celkové náklady · €36 790 ročně
  • Odpisy161 178
  • Palivo / energie10 500
  • Pojištění3 750
  • Údržba3 000
  • Silniční daň5 520

Pouze odhad — pojištění, údržba a silniční daň jsou obecné hodnoty, ne nabídka pro vaše auto nebo zemi. Palivo/energie vychází z průměrných cen EU.

Výbava

750S (2023-)

Má McLaren 750S parkovací senzory?
Standardně (vzadu)u všech verzí
Má McLaren 750S tempomat?
Standardněu všech verzí
Má McLaren 750S vestavěnou navigaci?
Standardněu všech verzí
Má McLaren 750S Bluetooth?
Standardněu všech verzí
Má McLaren 750S airbag řidiče?
Standardněu všech verzí