Porsche · 911 · 911 Coupé Facelift 2015 (2015-2019)

Porsche 911 Turbo Coupé

4.1z 5Cars-Data Score

Top 1% z 604 modelů Coupe Petrol v této cenové kategorii.

KupéBenzinAutomatickáAWDRok 2016G
540
Koně · 397 kW
3.0s
0–100 km/h
320
km/h maximální rychlost
9.1
l/100 km

Porsche 911 Turbo Coupé je kupé s benzínovým motorem o výkonu 540 k (397 kW).

Aktualizováno červen 2026 · Data spravuje Cars-Data.com

Výkony

Zrychlí z 0 na 100 km/h za 3 s a dosahuje maximální rychlosti 320 km/h. Vůz má pohon všech kol s automatickou převodovkou.

Spotřeba a dojezd

Spotřeba se pohybuje na 9,1 l/100 km v kombinovaném cyklu, emise CO₂ 212 g/km.

Generace a historie

Tato varianta byla představena v roce 2016 v rámci generace Porsche 911 Coupé Facelift 2015 (2015-2019), vedle ostatních variant této generace (celkem 20).

Kompletní technické údaje — objem motoru, typ převodovky, rozměry, hmotnost a historická katalogová cena — najdete na stránce se specifikacemi.

Rychlé odpovědi
Jaký je výkon motoru Porsche 911 Turbo Coupé?

Porsche 911 Turbo Coupé dosahuje výkonu 540 hp (397 kW).

Jak rychle Porsche 911 Turbo Coupé zrychluje z 0 na 100 km/h?

Porsche 911 Turbo Coupé zrychluje z 0 na 100 km/h za 3.0 sekund.

Jaká je maximální rychlost Porsche 911 Turbo Coupé?

Maximální rychlost Porsche 911 Turbo Coupé je 320 km/h.

Jaká je spotřeba paliva Porsche 911 Turbo Coupé?

Porsche 911 Turbo Coupé má kombinovanou spotřebu paliva 9.1 l/100 km.

Jaké jsou emise CO₂ Porsche 911 Turbo Coupé?

Porsche 911 Turbo Coupé emituje 212 g/km CO₂.

Jakou převodovku má Porsche 911 Turbo Coupé?

Porsche 911 Turbo Coupé je vybaven Automatická převodovkou.

Má Porsche 911 Turbo Coupé pohon předních, zadních nebo všech kol?

Porsche 911 Turbo Coupé přenáší výkon přes pohon AWD.

Jaký je objem motoru Porsche 911 Turbo Coupé?

Porsche 911 Turbo Coupé má motor o objemu 3,800 cm³ s 6 válci.

Jaký je točivý moment Porsche 911 Turbo Coupé?

Porsche 911 Turbo Coupé produkuje 660 Nm točivého momentu.

Kdy byl Porsche 911 Turbo Coupé představen?

Porsche 911 Turbo Coupé byl představen v roce 2016.