Domů/Toyota/Celica/Celica Convertible (1991-1994)/Toyota Celica 2.0i Convertible
Toyota · Celica · Celica Convertible (1991-1994)

Toyota Celica 2.0i Convertible

2.8z 5Cars-Data.com Score

Top 51% z 618 modelů Convertible Petrol v této cenové kategorii.

KabrioletBenzinManuálníFWDRok 1991
156
Koně · 115 kW
9.3s
0–100 km/h
210
km/h maximální rychlost
8.0
l/100 km
1 029 300 Kč
Katalogová cena při uvedení · 1991

Toyota Celica 2.0i Convertible je kabriolet s benzínovým motorem o výkonu 156 k (115 kW).

Aktualizováno srpen 2026 · Data spravuje Cars-Data.com

Toyota Celica 2.0i Convertible ve zkratce

Výkony

Zrychlí z 0 na 100 km/h za 9,3 s a dosahuje maximální rychlosti 210 km/h. Vůz má pohon předních kol s manuální převodovkou.

Spotřeba a dojezd

Spotřeba se pohybuje na 8 l/100 km v kombinovaném cyklu.

Generace a historie

Tato varianta byla představena v roce 1991 v rámci generace Toyota Celica Convertible (1991-1994), jako jediná indexovaná varianta této generace.

Kompletní technické údaje — objem motoru, typ převodovky, rozměry, hmotnost a historická katalogová cena — najdete na stránce se specifikacemi.

Affiliate odkaz

Kupujete tento Toyota Celica? Zkontrolujte nejdřív jeho historii.

Skutečný nájezd, skryté poškození, stav odcizení/zástavy, počet majitelů — vše v jedné zprávě.

Skutečný nájezdPoškozeníOdcizení / zástava
17 znaků · zpráva od 14 € · výsledek do ~2 min
Rychlé odpovědi
Jaký je výkon motoru Toyota Celica 2.0i Convertible?

Toyota Celica 2.0i Convertible dosahuje výkonu 156 hp (115 kW).

Jak rychle Toyota Celica 2.0i Convertible zrychluje z 0 na 100 km/h?

Toyota Celica 2.0i Convertible zrychluje z 0 na 100 km/h za 9.3 sekund.

Jaká je maximální rychlost Toyota Celica 2.0i Convertible?

Maximální rychlost Toyota Celica 2.0i Convertible je 210 km/h.

Jaká je spotřeba paliva Toyota Celica 2.0i Convertible?

Toyota Celica 2.0i Convertible má kombinovanou spotřebu paliva 8.0 l/100 km.

Jakou převodovku má Toyota Celica 2.0i Convertible?

Toyota Celica 2.0i Convertible je vybaven Manuální převodovkou.

Má Toyota Celica 2.0i Convertible pohon předních, zadních nebo všech kol?

Toyota Celica 2.0i Convertible přenáší výkon přes pohon FWD.

Jaký je objem motoru Toyota Celica 2.0i Convertible?

Toyota Celica 2.0i Convertible má motor o objemu 1,998 cm³ s 4 válci.

Jaký je točivý moment Toyota Celica 2.0i Convertible?

Toyota Celica 2.0i Convertible produkuje 186 Nm točivého momentu.

Kdy byl Toyota Celica 2.0i Convertible představen?

Toyota Celica 2.0i Convertible byl představen v roce 1991.

Další krok

Vybrali jste si Toyota Celica?

Než podepíšete, zkontrolujte konkrétní auto: poškození, skutečný nájezd, majitele, právní stav.

Zkontrolovat historii VIN →
Affiliate odkaz · zpráva od 14 €
Související

Další varianty v této generaci