Domů/Volkswagen/Sharan/Sharan (1996-1997)/Volkswagen Sharan 2.8 VR6 GL
Volkswagen · Sharan · Sharan (1996-1997)

Volkswagen Sharan 2.8 VR6 GL

1.7z 5Cars-Data.com Score

Top 90% z 834 modelů MPV Petrol v této cenové kategorii.

MPVBenzinManuálníFWDRok 1996G
174
Koně · 128 kW
11.8s
0–100 km/h
199
km/h maximální rychlost
11.6
l/100 km
836 000 Kč
Katalogová cena při uvedení · 1996

Volkswagen Sharan 2.8 VR6 GL je mpv s benzínovým motorem o výkonu 174 k (128 kW).

Aktualizováno srpen 2026 · Data spravuje Cars-Data.com

Volkswagen Sharan 2.8 VR6 GL ve zkratce

Výkony

Zrychlí z 0 na 100 km/h za 11,8 s a dosahuje maximální rychlosti 199 km/h. Vůz má pohon předních kol s manuální převodovkou.

Spotřeba a dojezd

Spotřeba se pohybuje na 11,6 l/100 km v kombinovaném cyklu, emise CO₂ 278 g/km.

Generace a historie

Tato varianta byla představena v roce 1996 v rámci generace Volkswagen Sharan (1996-1997), vedle ostatních variant této generace (celkem 20). Je to nejvýkonnější varianta této generace s nejrychlejším zrychlením.

Kompletní technické údaje — objem motoru, typ převodovky, rozměry, hmotnost a historická katalogová cena — najdete na stránce se specifikacemi.

Affiliate odkaz

Kupujete tento Volkswagen Sharan? Zkontrolujte nejdřív jeho historii.

Skutečný nájezd, skryté poškození, stav odcizení/zástavy, počet majitelů — vše v jedné zprávě.

Skutečný nájezdPoškozeníOdcizení / zástava
17 znaků · zpráva od 14 € · výsledek do ~2 min
Rychlé odpovědi
Jaký je výkon motoru Volkswagen Sharan 2.8 VR6 GL?

Volkswagen Sharan 2.8 VR6 GL dosahuje výkonu 174 hp (128 kW).

Jak rychle Volkswagen Sharan 2.8 VR6 GL zrychluje z 0 na 100 km/h?

Volkswagen Sharan 2.8 VR6 GL zrychluje z 0 na 100 km/h za 11.8 sekund.

Jaká je maximální rychlost Volkswagen Sharan 2.8 VR6 GL?

Maximální rychlost Volkswagen Sharan 2.8 VR6 GL je 199 km/h.

Jaká je spotřeba paliva Volkswagen Sharan 2.8 VR6 GL?

Volkswagen Sharan 2.8 VR6 GL má kombinovanou spotřebu paliva 11.6 l/100 km.

Jaké jsou emise CO₂ Volkswagen Sharan 2.8 VR6 GL?

Volkswagen Sharan 2.8 VR6 GL emituje 278 g/km CO₂.

Jakou převodovku má Volkswagen Sharan 2.8 VR6 GL?

Volkswagen Sharan 2.8 VR6 GL je vybaven Manuální převodovkou.

Má Volkswagen Sharan 2.8 VR6 GL pohon předních, zadních nebo všech kol?

Volkswagen Sharan 2.8 VR6 GL přenáší výkon přes pohon FWD.

Jaký je objem motoru Volkswagen Sharan 2.8 VR6 GL?

Volkswagen Sharan 2.8 VR6 GL má motor o objemu 2,792 cm³ s 6 válci.

Jaký je točivý moment Volkswagen Sharan 2.8 VR6 GL?

Volkswagen Sharan 2.8 VR6 GL produkuje 235 Nm točivého momentu.

Kdy byl Volkswagen Sharan 2.8 VR6 GL představen?

Volkswagen Sharan 2.8 VR6 GL byl představen v roce 1996.

Další krok

Vybrali jste si Volkswagen Sharan?

Než podepíšete, zkontrolujte konkrétní auto: poškození, skutečný nájezd, majitele, právní stav.

Zkontrolovat historii VIN →
Affiliate odkaz · zpráva od 14 €