Domů/Volvo/V70/V70 (2011-2013)/Volvo V70 D5 R-Design
Volvo · V70 · V70 (2011-2013)

Volvo V70 D5 R-Design

2.8z 5Cars-Data.com Score

Top 51% z 1 382 modelů Wagon Diesel v této cenové kategorii.

KombiDieselAutomatickáFWDRok 2011G
215
Koně · 158 kW
8.0s
0–100 km/h
220
km/h maximální rychlost
6.2
l/100 km
1 454 900 Kč
Katalogová cena při uvedení · 2011

Volvo V70 D5 R-Design je kombi s naftovým motorem o výkonu 215 k (158 kW).

Aktualizováno červen 2026 · Data spravuje Cars-Data.com

Volvo V70 D5 R-Design ve zkratce

Výkony

Zrychlí z 0 na 100 km/h za 8 s a dosahuje maximální rychlosti 220 km/h. Vůz má pohon předních kol s automatickou převodovkou.

Spotřeba a dojezd

Spotřeba se pohybuje na 6,2 l/100 km v kombinovaném cyklu, emise CO₂ 164 g/km.

Generace a historie

Tato varianta byla představena v roce 2011 v rámci generace Volvo V70 (2011-2013), vedle ostatních variant této generace (celkem 128).

Kompletní technické údaje — objem motoru, typ převodovky, rozměry, hmotnost a historická katalogová cena — najdete na stránce se specifikacemi.

Affiliate odkaz

Kupujete tento Volvo V70? Zkontrolujte nejdřív jeho historii.

Skutečný nájezd, skryté poškození, stav odcizení/zástavy, počet majitelů — vše v jedné zprávě.

Skutečný nájezdPoškozeníOdcizení / zástava
17 znaků · zpráva od 14 € · výsledek do ~2 min
Rychlé odpovědi
Jaký je výkon motoru Volvo V70 D5 R-Design?

Volvo V70 D5 R-Design dosahuje výkonu 215 hp (158 kW).

Jak rychle Volvo V70 D5 R-Design zrychluje z 0 na 100 km/h?

Volvo V70 D5 R-Design zrychluje z 0 na 100 km/h za 8.0 sekund.

Jaká je maximální rychlost Volvo V70 D5 R-Design?

Maximální rychlost Volvo V70 D5 R-Design je 220 km/h.

Jaká je spotřeba paliva Volvo V70 D5 R-Design?

Volvo V70 D5 R-Design má kombinovanou spotřebu paliva 6.2 l/100 km.

Jaké jsou emise CO₂ Volvo V70 D5 R-Design?

Volvo V70 D5 R-Design emituje 164 g/km CO₂.

Jakou převodovku má Volvo V70 D5 R-Design?

Volvo V70 D5 R-Design je vybaven Automatická převodovkou.

Má Volvo V70 D5 R-Design pohon předních, zadních nebo všech kol?

Volvo V70 D5 R-Design přenáší výkon přes pohon FWD.

Jaký je objem motoru Volvo V70 D5 R-Design?

Volvo V70 D5 R-Design má motor o objemu 2,400 cm³ s 5 válci.

Jaký je točivý moment Volvo V70 D5 R-Design?

Volvo V70 D5 R-Design produkuje 420 Nm točivého momentu.

Kdy byl Volvo V70 D5 R-Design představen?

Volvo V70 D5 R-Design byl představen v roce 2011.

Další krok

Vybrali jste si Volvo V70?

Než podepíšete, zkontrolujte konkrétní auto: poškození, skutečný nájezd, majitele, právní stav.

Zkontrolovat historii VIN →
Affiliate odkaz · zpráva od 14 €
Související

Další varianty v této generaci