Fiat · Palio · Palio Weekend (1997-2001)

Fiat Palio Weekend 75

2.3στα 5Cars-Data.com Score

Κορυφαίο 66% από 2.052 μοντέλα Wagon Petrol σε αυτή την κατηγορία τιμής.

Στέισον βάγκονΒενζίνηΜηχανικόFWDΈτος 1997G
75
Ίπποι δύναμης · 55 kW
13.2s
0–100 km/h
166
km/h μέγιστη ταχύτητα
7.3
l/100 km
13.502 €
Τιμή καταλόγου στην κυκλοφορία · 1997

Το Fiat Palio Weekend 75 είναι ένα στέισον βάγκον με βενζινοκινητήρα που αποδίδει 75 ίππους (55 kW).

Fiat Palio Weekend 75 με μια ματιά

Επιδόσεις

Επιταχύνει από 0 στα 100 km/h σε 13,2 s και φτάνει τελική ταχύτητα 166 km/h. Διαθέτει εμπρόσθια κίνηση μέσω χειροκίνητου κιβωτίου ταχυτήτων.

Κατανάλωση & αυτονομία

Η κατανάλωση διαμορφώνεται στα 7,3 l/100 km μικτός, εκπομπές CO₂ 172 g/km.

Γενιά & ιστορικό

Αυτή η έκδοση παρουσιάστηκε το 1997 ως μέρος της γενιάς Fiat Palio Weekend (1997-2001), μαζί με άλλες 1 εκδόσεις αυτής της γενιάς.

Πλήρη τεχνικά χαρακτηριστικά — κυβισμός, τύπος κιβωτίου, διαστάσεις, βάρος και ιστορική τιμή καταλόγου — διαθέσιμα στη σελίδα προδιαγραφών.

Σύνδεσμος συνεργάτη

Αγοράζετε αυτό το Fiat Palio; Ελέγξτε πρώτα το ιστορικό του.

Πραγματικά χιλιόμετρα, κρυφές ζημιές, κλοπή/βάρη, αριθμός ιδιοκτητών — όλα σε μία αναφορά.

Πραγματικά χιλιόμετραΖημιέςΚλοπή / βάρη
17 χαρακτήρες · αναφορά από 14 € · αποτέλεσμα σε ~2 λεπτά
Γρήγορες απαντήσεις
Ποια είναι η ισχύς του κινητήρα του Fiat Palio Weekend 75;

Το Fiat Palio Weekend 75 αποδίδει 75 hp (55 kW).

Πόσο γρήγορα επιταχύνει το Fiat Palio Weekend 75 από 0 στα 100 km/h;

Το Fiat Palio Weekend 75 επιταχύνει από 0 στα 100 km/h σε 13.2 δευτερόλεπτα.

Ποια είναι η μέγιστη ταχύτητα του Fiat Palio Weekend 75;

Η μέγιστη ταχύτητα του Fiat Palio Weekend 75 είναι 166 km/h.

Ποια είναι η κατανάλωση καυσίμου του Fiat Palio Weekend 75;

Το Fiat Palio Weekend 75 έχει συνδυασμένη κατανάλωση καυσίμου 7.3 l/100 km.

Ποιες είναι οι εκπομπές CO₂ του Fiat Palio Weekend 75;

Το Fiat Palio Weekend 75 εκπέμπει 172 g/km CO₂.

Τι κιβώτιο ταχυτήτων έχει το Fiat Palio Weekend 75;

Το Fiat Palio Weekend 75 είναι εξοπλισμένο με κιβώτιο Μηχανικό.

Το Fiat Palio Weekend 75 έχει εμπρόσθια, οπίσθια ή τετρακίνηση;

Το Fiat Palio Weekend 75 μεταφέρει την ισχύ μέσω της κίνησης FWD.

Πόσο μεγάλος είναι ο κινητήρας του Fiat Palio Weekend 75;

Το Fiat Palio Weekend 75 έχει κινητήρα 1,242 cc με 4 κυλίνδρους.

Πόση ροπή έχει το Fiat Palio Weekend 75;

Το Fiat Palio Weekend 75 παράγει 104 Nm ροπής.

Πότε λανσαρίστηκε το Fiat Palio Weekend 75;

Το Fiat Palio Weekend 75 λανσαρίστηκε το 1997.

Επόμενο βήμα

Επιλέξατε το Fiat Palio;

Πριν υπογράψετε, ελέγξτε το συγκεκριμένο αυτοκίνητο: ζημιές, πραγματικά χιλιόμετρα, ιδιοκτήτες, νομικό καθεστώς.

Έλεγχος ιστορικού VIN →
Σύνδεσμος συνεργάτη · αναφορά από 14 €