Saab · 900 · 900 Cabrio (1986-1994)

Saab 900 900S Cabrio

3.2στα 5Cars-Data.com Score

Κορυφαίο 28% από 611 μοντέλα Convertible Petrol σε αυτή την κατηγορία τιμής.

ΚάμπριοΒενζίνηΑυτόματοFWDΈτος 1991
146
Ίπποι δύναμης · 107 kW
-s
0–100 km/h
-
km/h μέγιστη ταχύτητα
-
l/100 km
43.005 €
Τιμή καταλόγου στην κυκλοφορία · 1991

Το Saab 900 900S Cabrio είναι ένα κάμπριο με βενζινοκινητήρα που αποδίδει 146 ίππους (107 kW).

Saab 900 900S Cabrio με μια ματιά

Επιδόσεις

Διαθέτει εμπρόσθια κίνηση μέσω αυτόματου κιβωτίου ταχυτήτων.

Γενιά & ιστορικό

Αυτή η έκδοση παρουσιάστηκε το 1991 ως μέρος της γενιάς Saab 900 Cabrio (1986-1994), μαζί με άλλες 11 εκδόσεις αυτής της γενιάς.

Πλήρη τεχνικά χαρακτηριστικά — κυβισμός, τύπος κιβωτίου, διαστάσεις, βάρος και ιστορική τιμή καταλόγου — διαθέσιμα στη σελίδα προδιαγραφών.

Σύνδεσμος συνεργάτη

Αγοράζετε αυτό το Saab 900; Ελέγξτε πρώτα το ιστορικό του.

Πραγματικά χιλιόμετρα, κρυφές ζημιές, κλοπή/βάρη, αριθμός ιδιοκτητών — όλα σε μία αναφορά.

Πραγματικά χιλιόμετραΖημιέςΚλοπή / βάρη
17 χαρακτήρες · αναφορά από 14 € · αποτέλεσμα σε ~2 λεπτά
Γρήγορες απαντήσεις
Ποια είναι η ισχύς του κινητήρα του Saab 900 900S Cabrio;

Το Saab 900 900S Cabrio αποδίδει 146 hp (107 kW).

Τι κιβώτιο ταχυτήτων έχει το Saab 900 900S Cabrio;

Το Saab 900 900S Cabrio είναι εξοπλισμένο με κιβώτιο Αυτόματο.

Το Saab 900 900S Cabrio έχει εμπρόσθια, οπίσθια ή τετρακίνηση;

Το Saab 900 900S Cabrio μεταφέρει την ισχύ μέσω της κίνησης FWD.

Πόσο μεγάλος είναι ο κινητήρας του Saab 900 900S Cabrio;

Το Saab 900 900S Cabrio έχει κινητήρα 1,985 cc με 4 κυλίνδρους.

Πόση ροπή έχει το Saab 900 900S Cabrio;

Το Saab 900 900S Cabrio παράγει 205 Nm ροπής.

Πότε λανσαρίστηκε το Saab 900 900S Cabrio;

Το Saab 900 900S Cabrio λανσαρίστηκε το 1991.

Επόμενο βήμα

Επιλέξατε το Saab 900;

Πριν υπογράψετε, ελέγξτε το συγκεκριμένο αυτοκίνητο: ζημιές, πραγματικά χιλιόμετρα, ιδιοκτήτες, νομικό καθεστώς.

Έλεγχος ιστορικού VIN →
Σύνδεσμος συνεργάτη · αναφορά από 14 €