Αρχική/Skoda/Fabia/Fabia Combi (2008-2010)/Skoda Fabia Combi 1.2 6V Go
Skoda · Fabia · Fabia Combi (2008-2010)

Skoda Fabia Combi 1.2 6V Go

2.5στα 5Cars-Data.com Score

Κορυφαίο 61% από 2.012 μοντέλα Wagon Petrol σε αυτή την κατηγορία τιμής.

Στέισον βάγκονΒενζίνηΜηχανικόFWDΈτος 2009F
60
Ίπποι δύναμης · 44 kW
16.8s
0–100 km/h
156
km/h μέγιστη ταχύτητα
5.9
l/100 km
10.990 €
Τιμή καταλόγου στην κυκλοφορία · 2009

Το Skoda Fabia Combi 1.2 6V Go είναι ένα στέισον βάγκον με βενζινοκινητήρα που αποδίδει 60 ίππους (44 kW).

Skoda Fabia Combi 1.2 6V Go με μια ματιά

Επιδόσεις

Επιταχύνει από 0 στα 100 km/h σε 16,8 s και φτάνει τελική ταχύτητα 156 km/h. Διαθέτει εμπρόσθια κίνηση μέσω χειροκίνητου κιβωτίου ταχυτήτων.

Κατανάλωση & αυτονομία

Η κατανάλωση διαμορφώνεται στα 5,9 l/100 km μικτός, εκπομπές CO₂ 140 g/km.

Γενιά & ιστορικό

Αυτή η έκδοση παρουσιάστηκε το 2009 ως μέρος της γενιάς Skoda Fabia Combi (2008-2010), μαζί με άλλες 60 εκδόσεις αυτής της γενιάς.

Πλήρη τεχνικά χαρακτηριστικά — κυβισμός, τύπος κιβωτίου, διαστάσεις, βάρος και ιστορική τιμή καταλόγου — διαθέσιμα στη σελίδα προδιαγραφών.

Σύνδεσμος συνεργάτη

Αγοράζετε αυτό το Skoda Fabia; Ελέγξτε πρώτα το ιστορικό του.

Πραγματικά χιλιόμετρα, κρυφές ζημιές, κλοπή/βάρη, αριθμός ιδιοκτητών — όλα σε μία αναφορά.

Πραγματικά χιλιόμετραΖημιέςΚλοπή / βάρη
17 χαρακτήρες · αναφορά από 14 € · αποτέλεσμα σε ~2 λεπτά
Γρήγορες απαντήσεις
Ποια είναι η ισχύς του κινητήρα του Skoda Fabia Combi 1.2 6V Go;

Το Skoda Fabia Combi 1.2 6V Go αποδίδει 60 hp (44 kW).

Πόσο γρήγορα επιταχύνει το Skoda Fabia Combi 1.2 6V Go από 0 στα 100 km/h;

Το Skoda Fabia Combi 1.2 6V Go επιταχύνει από 0 στα 100 km/h σε 16.8 δευτερόλεπτα.

Ποια είναι η μέγιστη ταχύτητα του Skoda Fabia Combi 1.2 6V Go;

Η μέγιστη ταχύτητα του Skoda Fabia Combi 1.2 6V Go είναι 156 km/h.

Ποια είναι η κατανάλωση καυσίμου του Skoda Fabia Combi 1.2 6V Go;

Το Skoda Fabia Combi 1.2 6V Go έχει συνδυασμένη κατανάλωση καυσίμου 5.9 l/100 km.

Ποιες είναι οι εκπομπές CO₂ του Skoda Fabia Combi 1.2 6V Go;

Το Skoda Fabia Combi 1.2 6V Go εκπέμπει 140 g/km CO₂.

Τι κιβώτιο ταχυτήτων έχει το Skoda Fabia Combi 1.2 6V Go;

Το Skoda Fabia Combi 1.2 6V Go είναι εξοπλισμένο με κιβώτιο Μηχανικό.

Το Skoda Fabia Combi 1.2 6V Go έχει εμπρόσθια, οπίσθια ή τετρακίνηση;

Το Skoda Fabia Combi 1.2 6V Go μεταφέρει την ισχύ μέσω της κίνησης FWD.

Πόσο μεγάλος είναι ο κινητήρας του Skoda Fabia Combi 1.2 6V Go;

Το Skoda Fabia Combi 1.2 6V Go έχει κινητήρα 1,198 cc με 3 κυλίνδρους.

Πόση ροπή έχει το Skoda Fabia Combi 1.2 6V Go;

Το Skoda Fabia Combi 1.2 6V Go παράγει 108 Nm ροπής.

Πότε λανσαρίστηκε το Skoda Fabia Combi 1.2 6V Go;

Το Skoda Fabia Combi 1.2 6V Go λανσαρίστηκε το 2009.

Επόμενο βήμα

Επιλέξατε το Skoda Fabia;

Πριν υπογράψετε, ελέγξτε το συγκεκριμένο αυτοκίνητο: ζημιές, πραγματικά χιλιόμετρα, ιδιοκτήτες, νομικό καθεστώς.

Έλεγχος ιστορικού VIN →
Σύνδεσμος συνεργάτη · αναφορά από 14 €
Σχετικά

Άλλες παραλλαγές στη γενιά αυτή