Volvo · 343/345 · 343 (1976-1981)

Volvo 343/345 343 L

ΧάτσμπακΒενζίνηΑυτόματοRWDΈτος 1976
70
Ίπποι δύναμης · 51 kW
13.0s
0–100 km/h
150
km/h μέγιστη ταχύτητα
9.4
l/100 km
7.710 €
Τιμή καταλόγου στην κυκλοφορία · 1976

Το Volvo 343/345 343 L είναι ένα χάτσμπακ με βενζινοκινητήρα που αποδίδει 70 ίππους (51 kW).

Volvo 343/345 343 L με μια ματιά

Επιδόσεις

Επιταχύνει από 0 στα 100 km/h σε 13 s και φτάνει τελική ταχύτητα 150 km/h. Διαθέτει οπίσθια κίνηση μέσω αυτόματου κιβωτίου ταχυτήτων.

Κατανάλωση & αυτονομία

Η κατανάλωση διαμορφώνεται στα 9,4 l/100 km μικτός.

Γενιά & ιστορικό

Αυτή η έκδοση παρουσιάστηκε το 1976 ως μέρος της γενιάς Volvo 343 (1976-1981), μαζί με άλλες 6 εκδόσεις αυτής της γενιάς.

Πλήρη τεχνικά χαρακτηριστικά — κυβισμός, τύπος κιβωτίου, διαστάσεις, βάρος και ιστορική τιμή καταλόγου — διαθέσιμα στη σελίδα προδιαγραφών.

Σύνδεσμος συνεργάτη

Αγοράζετε αυτό το Volvo 343/345; Ελέγξτε πρώτα το ιστορικό του.

Πραγματικά χιλιόμετρα, κρυφές ζημιές, κλοπή/βάρη, αριθμός ιδιοκτητών — όλα σε μία αναφορά.

Πραγματικά χιλιόμετραΖημιέςΚλοπή / βάρη
17 χαρακτήρες · αναφορά από 14 € · αποτέλεσμα σε ~2 λεπτά
Γρήγορες απαντήσεις
Ποια είναι η ισχύς του κινητήρα του Volvo 343/345 343 L;

Το Volvo 343/345 343 L αποδίδει 70 hp (51 kW).

Πόσο γρήγορα επιταχύνει το Volvo 343/345 343 L από 0 στα 100 km/h;

Το Volvo 343/345 343 L επιταχύνει από 0 στα 100 km/h σε 13.0 δευτερόλεπτα.

Ποια είναι η μέγιστη ταχύτητα του Volvo 343/345 343 L;

Η μέγιστη ταχύτητα του Volvo 343/345 343 L είναι 150 km/h.

Ποια είναι η κατανάλωση καυσίμου του Volvo 343/345 343 L;

Το Volvo 343/345 343 L έχει συνδυασμένη κατανάλωση καυσίμου 9.4 l/100 km.

Τι κιβώτιο ταχυτήτων έχει το Volvo 343/345 343 L;

Το Volvo 343/345 343 L είναι εξοπλισμένο με κιβώτιο Αυτόματο.

Το Volvo 343/345 343 L έχει εμπρόσθια, οπίσθια ή τετρακίνηση;

Το Volvo 343/345 343 L μεταφέρει την ισχύ μέσω της κίνησης RWD.

Πόσο μεγάλος είναι ο κινητήρας του Volvo 343/345 343 L;

Το Volvo 343/345 343 L έχει κινητήρα 1,397 cc με 4 κυλίνδρους.

Πόση ροπή έχει το Volvo 343/345 343 L;

Το Volvo 343/345 343 L παράγει 108 Nm ροπής.

Πότε λανσαρίστηκε το Volvo 343/345 343 L;

Το Volvo 343/345 343 L λανσαρίστηκε το 1976.

Επόμενο βήμα

Επιλέξατε το Volvo 343/345;

Πριν υπογράψετε, ελέγξτε το συγκεκριμένο αυτοκίνητο: ζημιές, πραγματικά χιλιόμετρα, ιδιοκτήτες, νομικό καθεστώς.

Έλεγχος ιστορικού VIN →
Σύνδεσμος συνεργάτη · αναφορά από 14 €
Σε όλες τις γενιές

Άλλες γενιές Volvo 343/345