Aston Martin DB12

Godine2024–danas
Generacije2
Ukupno verzija4
Tipovi karoserijeKupe · Kabriolet
DizajnerMarek Reichman
SklapanjeUnited Kingdom: Gaydon, Warwickshire
PrethodnikDB11

Aston Martin DB12 je model karoserije kupe i kabriolet, proizvođen 2024–danas, koji obuhvaća 2 generacije s 4 verzije u bazi podataka Cars-Data.com. Među obuhvaćenim generacijama su DB12 Coupe i DB12 Volante. Tipovi karoserije kroz lozu DB12 obuhvaćaju kupe i kabriolet, odražavajući različite tržišne pozicije tijekom proizvodnje. Svaka stranica verzije pruža obujam motora, snagu u KS i kW, ubrzanje 0–100 km/h, najveću brzinu, potrošnju goriva, emisije CO₂, dimenzije i kataložnu cijenu pri lansiranju.

Generacije · 2

Odaberite svoju DB12 generaciju.

Najbolje specifikacije za ovaj modelNajveća brzinaNajbolja prosječna potrošnjaDimenzijeDoseg
Brzi odgovori
Koliko generacija ima Aston Martin DB12?

Aston Martin DB12 ima 2 generacije s ukupno 4 verzije u bazi podataka Cars-Data.com. Svaka generacija ima vlastitu stranicu s popisom svih verzija, specifikacijama motora, podacima o performansama i potrošnji.

Kojih se godina proizvodio Aston Martin DB12?

Aston Martin DB12 proizvodio se 2024–danas. Tijekom tog razdoblja model se razvijao kroz više generacija, od kojih je svaka donijela nove opcije motora, tipove karoserije i tehnološka poboljšanja.

Koji tip karoserije ima Aston Martin DB12?

Aston Martin DB12 dostupan je kao Kupe, Kabriolet. Ti tipovi karoserije odražavaju različite tržišne pozicije i namjene kojima je model služio kroz svoju proizvodnu povijest.

Kalkulator troškova

Koliko bi te ovo stvarno koštalo?

158.263Procijenjeni ukupni trošak · €31.653 godišnje
  • Amortizacija139.413
  • Gorivo / energija10.500
  • Osiguranje3.750
  • Održavanje3.000
  • Cestarina1.600

Samo procjena — osiguranje, održavanje i cestarina generičke su brojke, a ne ponuda za vaš automobil ili zemlju. Gorivo/energija koriste prosječne cijene EU.

Oprema

DB12 Coupe

Ima li Aston Martin DB12 Apple CarPlay?
Standardnona svim verzijama
Ima li Aston Martin DB12 Android Auto?
Standardnona svim verzijama
Ima li Aston Martin DB12 senzore parkiranja?
Standardno (prednji i stražnji)na svim verzijama
Ima li Aston Martin DB12 kameru za vožnju unatrag?
Standardnona svim verzijama
Ima li Aston Martin DB12 tempomat?
Standardnona svim verzijama
Ima li Aston Martin DB12 ugrađenu navigaciju?
Standardnona svim verzijama
Ima li Aston Martin DB12 asistent održavanja trake?
Standardnona svim verzijama
Ima li Aston Martin DB12 Bluetooth?
Standardnona svim verzijama
Ima li Aston Martin DB12 zračni jastuk za vozača?
Standardnona svim verzijama