Hyundai Bayon

Godine2021–danas
Generacije2
Ukupno verzija21
Tipovi karoserijeHatchback
PlatformaHyundai-Kia K2
DizajnerUnder the lead of SangYup Lee
SklapanjeTurkey: İzmit
PrethodnikHyundai i20 Active

Hyundai Bayon je model karoserije hatchback, proizvođen 2021–danas, koji obuhvaća 2 generacije s 21 verzija u bazi podataka Cars-Data.com. Među obuhvaćenim generacijama su Bayon i Bayon. Generacija Bayon najopsežnije je dokumentirana, s 12 verzija kroz opcije motora, mjenjača i razine opreme. Svaka stranica verzije pruža obujam motora, snagu u KS i kW, ubrzanje 0–100 km/h, najveću brzinu, potrošnju goriva, emisije CO₂, dimenzije i kataložnu cijenu pri lansiranju.

Generacije · 2

Odaberite svoju Bayon generaciju.

Najbolje specifikacije za ovaj modelNajveća brzinaNajbolja prosječna potrošnjaDimenzijeDoseg
Brzi odgovori
Koliko generacija ima Hyundai Bayon?

Hyundai Bayon ima 2 generacije s ukupno 21 verziju u bazi podataka Cars-Data.com. Svaka generacija ima vlastitu stranicu s popisom svih verzija, specifikacijama motora, podacima o performansama i potrošnji.

Kojih se godina proizvodio Hyundai Bayon?

Hyundai Bayon proizvodio se 2021–danas. Tijekom tog razdoblja model se razvijao kroz više generacija, od kojih je svaka donijela nove opcije motora, tipove karoserije i tehnološka poboljšanja.

Koji tip karoserije ima Hyundai Bayon?

Hyundai Bayon dostupan je kao Hatchback. Ti tipovi karoserije odražavaju različite tržišne pozicije i namjene kojima je model služio kroz svoju proizvodnu povijest.

Kalkulator troškova

Koliko bi te ovo stvarno koštalo?

30.955Procijenjeni ukupni trošak · €6.191 godišnje
  • Amortizacija12.105
  • Gorivo / energija10.500
  • Osiguranje3.750
  • Održavanje3.000
  • Cestarina1.600

Samo procjena — osiguranje, održavanje i cestarina generičke su brojke, a ne ponuda za vaš automobil ili zemlju. Gorivo/energija koriste prosječne cijene EU.

Kroz · Hatchback

Kako su se performanse mijenjale kroz generacije

GeneracijaSnaga0–100 km/hVerzijeCijenaRezultat
Bayon2021–2024100 KS11,1 s9€25k–€33k★ 2.3
Bayon2024–danas96 KS12 s12€27k–€35k★ 2.1

Oprema

Bayon

Ima li Hyundai Bayon Apple CarPlay?
Standardnona svim verzijama
Ima li Hyundai Bayon Android Auto?
Standardnona svim verzijama
Ima li Hyundai Bayon senzore parkiranja?
Standardno (prednji i stražnji)na 6 od 12 verzija
Ima li Hyundai Bayon kameru za vožnju unatrag?
Standardnona svim verzijama
Ima li Hyundai Bayon tempomat?
Standardnona svim verzijama
Ima li Hyundai Bayon ugrađenu navigaciju?
Standardnona svim verzijama
Ima li Hyundai Bayon ISOFIX?
Standardnona svim verzijama
Ima li Hyundai Bayon asistent održavanja trake?
Standardnona svim verzijama
Ima li Hyundai Bayon Bluetooth?
Standardnona svim verzijama
Ima li Hyundai Bayon zračni jastuk za vozača?
Standardnona svim verzijama