Početna/Kia/Carnival/Carnival/Kia Carnival 2.7 V6 LX
Kia · Carnival · Carnival

Kia Carnival 2.7 V6 LX

2.4od 5Cars-Data.com Score

Top 68% od 834 modela MPV Petrol u ovoj cjenovnoj kategoriji.

MPVBenzinRučni mjenjačFWDGodina 2006G
189
Konjske snage · 139 kW
-s
0–100 km/h
192
km/h najveća brzina
10.7
l/100 km
29.995 €
Kataloška cijena pri lansiranju · 2006

Kia Carnival 2.7 V6 LX je mpv s benzinskim motorom koji razvija 189 KS (139 kW).

Ažurirano kol 2026. · Podatke uređuje Cars-Data.com

Kia Carnival 2.7 V6 LX na prvi pogled

Performanse

Postiže najveću brzinu od 192 km/h. Ima prednji pogon s ručnim mjenjačem.

Potrošnja i doseg

Potrošnja iznosi 10,7 l/100 km kombinirano, emisije CO₂ od 255 g/km.

Generacija i povijest

Ova izvedba predstavljena je 2006. godine u sklopu generacije Kia Carnival, uz još 18 izvedbi ove generacije. To je najsnažnija izvedba ove generacije.

Potpuni tehnički podaci — radni obujam motora, vrsta mjenjača, dimenzije, masa i povijesna kataloška cijena — dostupni su na stranici sa specifikacijama.

Partnerska poveznica

Kupujete ovaj Kia Carnival? Najprije provjerite njegovu povijest.

Stvarna kilometraža, skrivena oštećenja, status krađe/zaloga, broj vlasnika — sve u jednom izvješću.

Stvarna kilometražaOštećenjeKrađa / založno pravo
17 znakova · izvješće od 14 € · rezultat za ~2 min
Brzi odgovori
Kolika je snaga motora Kia Carnival 2.7 V6 LX?

Kia Carnival 2.7 V6 LX razvija snagu od 189 KS (139 kW).

Kolika je najveća brzina Kia Carnival 2.7 V6 LX?

Najveća brzina Kia Carnival 2.7 V6 LX iznosi 192 km/h.

Kolika je potrošnja goriva Kia Carnival 2.7 V6 LX?

Kia Carnival 2.7 V6 LX ima kombiniranu potrošnju goriva od 10.7 l/100 km.

Kolike su emisije CO₂ Kia Carnival 2.7 V6 LX?

Kia Carnival 2.7 V6 LX ispušta 255 g/km CO₂.

Kakav mjenjač ima Kia Carnival 2.7 V6 LX?

Kia Carnival 2.7 V6 LX opremljen je mjenjačem tipa Ručni mjenjač.

Ima li Kia Carnival 2.7 V6 LX prednji, stražnji pogon ili pogon na sve kotače?

Kia Carnival 2.7 V6 LX prenosi snagu kroz FWD pogon.

Koliki je obujam motora Kia Carnival 2.7 V6 LX?

Kia Carnival 2.7 V6 LX ima motor obujma 2,656 cm³ s 6 cilindara.

Koliki je okretni moment Kia Carnival 2.7 V6 LX?

Kia Carnival 2.7 V6 LX razvija 249 Nm okretnog momenta.

Kada je Kia Carnival 2.7 V6 LX predstavljen?

Kia Carnival 2.7 V6 LX predstavljen je 2006.

Sljedeći korak

Odabrali ste Kia Carnival?

Prije nego što potpišete, provjerite konkretan automobil: oštećenja, stvarnu kilometražu, vlasnike, pravni status.

Provjeri povijest VIN-a →
Partnerska poveznica · izvješće od 14 €
Kroz generacije

Ostale generacije Kia Carnival