Početna/Lancia/Ypsilon/Ypsilon/Lancia Ypsilon 10 LX
Lancia · Ypsilon · Ypsilon

Lancia Ypsilon 10 LX

2.1od 5Cars-Data.com Score

Top 83% od 4.028 modela Hatchback Petrol u ovoj cjenovnoj kategoriji.

HatchbackBenzinRučni mjenjačFWDGodina 1986
45
Konjske snage · 33 kW
16.2s
0–100 km/h
145
km/h najveća brzina
5.4
l/100 km
8.195 €
Kataloška cijena pri lansiranju · 1986

Lancia Ypsilon 10 LX je hatchback s benzinskim motorom koji razvija 45 KS (33 kW).

Ažurirano kol 2026. · Podatke uređuje Cars-Data.com

Lancia Ypsilon 10 LX na prvi pogled

Performanse

Ubrzava od 0 do 100 km/h za 16,2 s i postiže najveću brzinu od 145 km/h. Ima prednji pogon s ručnim mjenjačem.

Potrošnja i doseg

Potrošnja iznosi 5,4 l/100 km kombinirano.

Generacija i povijest

Ova izvedba predstavljena je 1986. godine u sklopu generacije Lancia Ypsilon, uz još 10 izvedbi ove generacije.

Potpuni tehnički podaci — radni obujam motora, vrsta mjenjača, dimenzije, masa i povijesna kataloška cijena — dostupni su na stranici sa specifikacijama.

Partnerska poveznica

Kupujete ovaj Lancia Ypsilon? Najprije provjerite njegovu povijest.

Stvarna kilometraža, skrivena oštećenja, status krađe/zaloga, broj vlasnika — sve u jednom izvješću.

Stvarna kilometražaOštećenjeKrađa / založno pravo
17 znakova · izvješće od 14 € · rezultat za ~2 min
Brzi odgovori
Kolika je snaga motora Lancia Ypsilon 10 LX?

Lancia Ypsilon 10 LX razvija snagu od 45 KS (33 kW).

Koliko brzo Lancia Ypsilon 10 LX ubrzava od 0 do 100 km/h?

Lancia Ypsilon 10 LX ubrzava od 0 do 100 km/h za 16.2 sekundi.

Kolika je najveća brzina Lancia Ypsilon 10 LX?

Najveća brzina Lancia Ypsilon 10 LX iznosi 145 km/h.

Kolika je potrošnja goriva Lancia Ypsilon 10 LX?

Lancia Ypsilon 10 LX ima kombiniranu potrošnju goriva od 5.4 l/100 km.

Kakav mjenjač ima Lancia Ypsilon 10 LX?

Lancia Ypsilon 10 LX opremljen je mjenjačem tipa Ručni mjenjač.

Ima li Lancia Ypsilon 10 LX prednji, stražnji pogon ili pogon na sve kotače?

Lancia Ypsilon 10 LX prenosi snagu kroz FWD pogon.

Koliki je obujam motora Lancia Ypsilon 10 LX?

Lancia Ypsilon 10 LX ima motor obujma 999 cm³ s 4 cilindara.

Koliki je okretni moment Lancia Ypsilon 10 LX?

Lancia Ypsilon 10 LX razvija 82 Nm okretnog momenta.

Kada je Lancia Ypsilon 10 LX predstavljen?

Lancia Ypsilon 10 LX predstavljen je 1986.

Sljedeći korak

Odabrali ste Lancia Ypsilon?

Prije nego što potpišete, provjerite konkretan automobil: oštećenja, stvarnu kilometražu, vlasnike, pravni status.

Provjeri povijest VIN-a →
Partnerska poveznica · izvješće od 14 €