Lotus · Exige · Exige

Lotus Exige

2.4od 5Cars-Data.com Score

Top 70% od 604 modela Coupe Petrol u ovoj cjenovnoj kategoriji.

KupeBenzinRučni mjenjačRWDGodina 2004G
192
Konjske snage · 141 kW
5.2s
0–100 km/h
237
km/h najveća brzina
8.8
l/100 km
62.016 €
Kataloška cijena pri lansiranju · 2004

Lotus Exige je kupe s benzinskim motorom koji razvija 192 KS (141 kW).

Ažurirano kol 2026. · Podatke uređuje Cars-Data.com

Lotus Exige na prvi pogled

Performanse

Ubrzava od 0 do 100 km/h za 5,2 s i postiže najveću brzinu od 237 km/h. Ima stražnji pogon s ručnim mjenjačem.

Potrošnja i doseg

Potrošnja iznosi 8,8 l/100 km kombinirano, emisije CO₂ od 208 g/km.

Generacija i povijest

Ova izvedba predstavljena je 2004. godine u sklopu generacije Lotus Exige, uz još 1 izvedbu ove generacije.

Potpuni tehnički podaci — radni obujam motora, vrsta mjenjača, dimenzije, masa i povijesna kataloška cijena — dostupni su na stranici sa specifikacijama.

Partnerska poveznica

Kupujete ovaj Lotus Exige? Najprije provjerite njegovu povijest.

Stvarna kilometraža, skrivena oštećenja, status krađe/zaloga, broj vlasnika — sve u jednom izvješću.

Stvarna kilometražaOštećenjeKrađa / založno pravo
17 znakova · izvješće od 14 € · rezultat za ~2 min
Brzi odgovori
Kolika je snaga motora Lotus Exige?

Lotus Exige razvija snagu od 192 KS (141 kW).

Koliko brzo Lotus Exige ubrzava od 0 do 100 km/h?

Lotus Exige ubrzava od 0 do 100 km/h za 5.2 sekundi.

Kolika je najveća brzina Lotus Exige?

Najveća brzina Lotus Exige iznosi 237 km/h.

Kolika je potrošnja goriva Lotus Exige?

Lotus Exige ima kombiniranu potrošnju goriva od 8.8 l/100 km.

Kolike su emisije CO₂ Lotus Exige?

Lotus Exige ispušta 208 g/km CO₂.

Kakav mjenjač ima Lotus Exige?

Lotus Exige opremljen je mjenjačem tipa Ručni mjenjač.

Ima li Lotus Exige prednji, stražnji pogon ili pogon na sve kotače?

Lotus Exige prenosi snagu kroz RWD pogon.

Koliki je obujam motora Lotus Exige?

Lotus Exige ima motor obujma 1,796 cm³ s 4 cilindara.

Koliki je okretni moment Lotus Exige?

Lotus Exige razvija 181 Nm okretnog momenta.

Kada je Lotus Exige predstavljen?

Lotus Exige predstavljen je 2004.

Sljedeći korak

Odabrali ste Lotus Exige?

Prije nego što potpišete, provjerite konkretan automobil: oštećenja, stvarnu kilometražu, vlasnike, pravni status.

Provjeri povijest VIN-a →
Partnerska poveznica · izvješće od 14 €
Kroz generacije

Ostale generacije Lotus Exige