Početna/Mini/Aceman/Aceman/Mini Aceman JCW
Mini · Aceman · Aceman

Mini Aceman JCW

2.8od 5Cars-Data.com Score

Top 22% od 291 modela SUV Electric u ovoj cjenovnoj kategoriji.

SUVElektričniAutomatski mjenjačFWDGodina 2024A
258
Konjske snage · 190 kW
6.4s
0–100 km/h
200
km/h najveća brzina
355
km Doseg
51.340 €
Kataloška cijena pri lansiranju · 2024

Mini Aceman JCW je suv s električnim pogonom koji razvija 258 KS (190 kW).

Ažurirano kol 2026. · Podatke uređuje Cars-Data.com

Mini Aceman JCW na prvi pogled

Performanse

Ubrzava od 0 do 100 km/h za 6,4 s i postiže najveću brzinu od 200 km/h. Ima prednji pogon s automatskim mjenjačem.

Potrošnja i doseg

JCW nudi doseg od 355 km, kapacitet baterije od 49,2 kWh.

Generacija i povijest

Ova izvedba predstavljena je 2024. godine u sklopu generacije Mini Aceman, uz još 9 izvedbi ove generacije. To je najsnažnija izvedba ove generacije, s najbržim ubrzanjem.

Potpuni tehnički podaci — radni obujam motora, vrsta mjenjača, dimenzije, masa i povijesna kataloška cijena — dostupni su na stranici sa specifikacijama.

Partnerska poveznica

Kupujete ovaj Mini Aceman? Najprije provjerite njegovu povijest.

Stvarna kilometraža, skrivena oštećenja, status krađe/zaloga, broj vlasnika — sve u jednom izvješću.

Stvarna kilometražaOštećenjeKrađa / založno pravo
17 znakova · izvješće od 14 € · rezultat za ~2 min
Brzi odgovori
Kolika je snaga motora Mini Aceman JCW?

Mini Aceman JCW razvija snagu od 258 KS (190 kW).

Koliko brzo Mini Aceman JCW ubrzava od 0 do 100 km/h?

Mini Aceman JCW ubrzava od 0 do 100 km/h za 6.4 sekundi.

Kolika je najveća brzina Mini Aceman JCW?

Najveća brzina Mini Aceman JCW iznosi 200 km/h.

Koliki je električni doseg Mini Aceman JCW?

Mini Aceman JCW ima električni doseg od 355 km.

Kakav mjenjač ima Mini Aceman JCW?

Mini Aceman JCW opremljen je mjenjačem tipa Automatski mjenjač.

Ima li Mini Aceman JCW prednji, stražnji pogon ili pogon na sve kotače?

Mini Aceman JCW prenosi snagu kroz FWD pogon.

Koliki je okretni moment Mini Aceman JCW?

Mini Aceman JCW razvija 330 Nm okretnog momenta.

Kada je Mini Aceman JCW predstavljen?

Mini Aceman JCW predstavljen je 2024.

Sljedeći korak

Odabrali ste Mini Aceman?

Prije nego što potpišete, provjerite konkretan automobil: oštećenja, stvarnu kilometražu, vlasnike, pravni status.

Provjeri povijest VIN-a →
Partnerska poveznica · izvješće od 14 €