Početna/Renault/Mégane/Mégane/Renault Mégane TCe 130 Celsium
Renault · Mégane · Mégane

Renault Mégane TCe 130 Celsium

3.1od 5Cars-Data.com Score

Top 33% od 3.925 modela Hatchback Petrol u ovoj cjenovnoj kategoriji.

HatchbackBenzinRučni mjenjačFWDGodina 2010F
130
Konjske snage · 96 kW
9.6s
0–100 km/h
200
km/h najveća brzina
6.5
l/100 km
22.590 €
Kataloška cijena pri lansiranju · 2010

Renault Mégane TCe 130 Celsium je hatchback s benzinskim motorom koji razvija 130 KS (96 kW).

Ažurirano kol 2026. · Podatke uređuje Cars-Data.com

Renault Mégane TCe 130 Celsium na prvi pogled

Performanse

Ubrzava od 0 do 100 km/h za 9,6 s i postiže najveću brzinu od 200 km/h. Ima prednji pogon s ručnim mjenjačem.

Potrošnja i doseg

Potrošnja iznosi 6,5 l/100 km kombinirano, emisije CO₂ od 153 g/km.

Generacija i povijest

Ova izvedba predstavljena je 2010. godine u sklopu generacije Renault Mégane, uz još 54 izvedbi ove generacije.

Potpuni tehnički podaci — radni obujam motora, vrsta mjenjača, dimenzije, masa i povijesna kataloška cijena — dostupni su na stranici sa specifikacijama.

Partnerska poveznica

Kupujete ovaj Renault Mégane? Najprije provjerite njegovu povijest.

Stvarna kilometraža, skrivena oštećenja, status krađe/zaloga, broj vlasnika — sve u jednom izvješću.

Stvarna kilometražaOštećenjeKrađa / založno pravo
17 znakova · izvješće od 14 € · rezultat za ~2 min
Brzi odgovori
Kolika je snaga motora Renault Mégane TCe 130 Celsium?

Renault Mégane TCe 130 Celsium razvija snagu od 130 KS (96 kW).

Koliko brzo Renault Mégane TCe 130 Celsium ubrzava od 0 do 100 km/h?

Renault Mégane TCe 130 Celsium ubrzava od 0 do 100 km/h za 9.6 sekundi.

Kolika je najveća brzina Renault Mégane TCe 130 Celsium?

Najveća brzina Renault Mégane TCe 130 Celsium iznosi 200 km/h.

Kolika je potrošnja goriva Renault Mégane TCe 130 Celsium?

Renault Mégane TCe 130 Celsium ima kombiniranu potrošnju goriva od 6.5 l/100 km.

Kolike su emisije CO₂ Renault Mégane TCe 130 Celsium?

Renault Mégane TCe 130 Celsium ispušta 153 g/km CO₂.

Kakav mjenjač ima Renault Mégane TCe 130 Celsium?

Renault Mégane TCe 130 Celsium opremljen je mjenjačem tipa Ručni mjenjač.

Ima li Renault Mégane TCe 130 Celsium prednji, stražnji pogon ili pogon na sve kotače?

Renault Mégane TCe 130 Celsium prenosi snagu kroz FWD pogon.

Koliki je obujam motora Renault Mégane TCe 130 Celsium?

Renault Mégane TCe 130 Celsium ima motor obujma 1,397 cm³ s 4 cilindara.

Koliki je okretni moment Renault Mégane TCe 130 Celsium?

Renault Mégane TCe 130 Celsium razvija 190 Nm okretnog momenta.

Kada je Renault Mégane TCe 130 Celsium predstavljen?

Renault Mégane TCe 130 Celsium predstavljen je 2010.

Sljedeći korak

Odabrali ste Renault Mégane?

Prije nego što potpišete, provjerite konkretan automobil: oštećenja, stvarnu kilometražu, vlasnike, pravni status.

Provjeri povijest VIN-a →
Partnerska poveznica · izvješće od 14 €
Povezano

Ostale verzije u ovoj generaciji

Kroz generacije

Ostale generacije Renault Mégane