Saab · 900 · 1984–1993

Saab 900 900S

2.4od 5Cars-Data.com Score

Top 70% od 3.925 modela Hatchback Petrol u ovoj cjenovnoj kategoriji.

HatchbackBenzinRučni mjenjačFWDGodina 1991
146
Konjske snage · 107 kW
11.0s
0–100 km/h
190
km/h najveća brzina
9.9
l/100 km
26.523 €
Kataloška cijena pri lansiranju · 1991

Saab 900 900S je hatchback s benzinskim motorom koji razvija 146 KS (107 kW).

Ažurirano kol 2026. · Podatke uređuje Cars-Data.com

Saab 900 900S na prvi pogled

Performanse

Ubrzava od 0 do 100 km/h za 11 s i postiže najveću brzinu od 190 km/h. Ima prednji pogon s ručnim mjenjačem.

Potrošnja i doseg

Potrošnja iznosi 9,9 l/100 km kombinirano.

Generacija i povijest

Ova izvedba predstavljena je 1991. godine u sklopu generacije Saab 1984–1993, uz još 16 izvedbi ove generacije.

Potpuni tehnički podaci — radni obujam motora, vrsta mjenjača, dimenzije, masa i povijesna kataloška cijena — dostupni su na stranici sa specifikacijama.

Partnerska poveznica

Kupujete ovaj Saab 900? Najprije provjerite njegovu povijest.

Stvarna kilometraža, skrivena oštećenja, status krađe/zaloga, broj vlasnika — sve u jednom izvješću.

Stvarna kilometražaOštećenjeKrađa / založno pravo
17 znakova · izvješće od 14 € · rezultat za ~2 min
Brzi odgovori
Kolika je snaga motora Saab 900 900S?

Saab 900 900S razvija snagu od 146 KS (107 kW).

Koliko brzo Saab 900 900S ubrzava od 0 do 100 km/h?

Saab 900 900S ubrzava od 0 do 100 km/h za 11.0 sekundi.

Kolika je najveća brzina Saab 900 900S?

Najveća brzina Saab 900 900S iznosi 190 km/h.

Kolika je potrošnja goriva Saab 900 900S?

Saab 900 900S ima kombiniranu potrošnju goriva od 9.9 l/100 km.

Kakav mjenjač ima Saab 900 900S?

Saab 900 900S opremljen je mjenjačem tipa Ručni mjenjač.

Ima li Saab 900 900S prednji, stražnji pogon ili pogon na sve kotače?

Saab 900 900S prenosi snagu kroz FWD pogon.

Koliki je obujam motora Saab 900 900S?

Saab 900 900S ima motor obujma 1,985 cm³ s 4 cilindara.

Koliki je okretni moment Saab 900 900S?

Saab 900 900S razvija 205 Nm okretnog momenta.

Kada je Saab 900 900S predstavljen?

Saab 900 900S predstavljen je 1991.

Sljedeći korak

Odabrali ste Saab 900?

Prije nego što potpišete, provjerite konkretan automobil: oštećenja, stvarnu kilometražu, vlasnike, pravni status.

Provjeri povijest VIN-a →
Partnerska poveznica · izvješće od 14 €