Početna/Volkswagen/ID.3/ID.3/Volkswagen ID.3 45kWh 150hp Style
Volkswagen · ID.3 · ID.3

Volkswagen ID.3 45kWh 150hp Style

1.9od 5Cars-Data.com Score

Top 81% od 135 modela Hatchback Electric u ovoj cjenovnoj kategoriji.

HatchbackElektričniAutomatski mjenjačRWDGodina 2021A
150
Konjske snage · 110 kW
8.9s
0–100 km/h
160
km/h najveća brzina
346
km Doseg
38.285 €
Kataloška cijena pri lansiranju · 2021

Volkswagen ID.3 45kWh 150hp Style je hatchback s električnim pogonom koji razvija 150 KS (110 kW).

Ažurirano kol 2026. · Podatke uređuje Cars-Data.com

Volkswagen ID.3 45kWh 150hp Style na prvi pogled

Performanse

Ubrzava od 0 do 100 km/h za 8,9 s i postiže najveću brzinu od 160 km/h. Ima stražnji pogon s automatskim mjenjačem.

Potrošnja i doseg

45kWh 150hp Style nudi doseg od 346 km, kapacitet baterije od 45 kWh.

Generacija i povijest

Ova izvedba predstavljena je 2021. godine u sklopu generacije Volkswagen ID.3, uz još 20 izvedbi ove generacije.

Potpuni tehnički podaci — radni obujam motora, vrsta mjenjača, dimenzije, masa i povijesna kataloška cijena — dostupni su na stranici sa specifikacijama.

Partnerska poveznica

Kupujete ovaj Volkswagen ID.3? Najprije provjerite njegovu povijest.

Stvarna kilometraža, skrivena oštećenja, status krađe/zaloga, broj vlasnika — sve u jednom izvješću.

Stvarna kilometražaOštećenjeKrađa / založno pravo
17 znakova · izvješće od 14 € · rezultat za ~2 min
Brzi odgovori
Kolika je snaga motora Volkswagen ID.3 45kWh 150hp Style?

Volkswagen ID.3 45kWh 150hp Style razvija snagu od 150 KS (110 kW).

Koliko brzo Volkswagen ID.3 45kWh 150hp Style ubrzava od 0 do 100 km/h?

Volkswagen ID.3 45kWh 150hp Style ubrzava od 0 do 100 km/h za 8.9 sekundi.

Kolika je najveća brzina Volkswagen ID.3 45kWh 150hp Style?

Najveća brzina Volkswagen ID.3 45kWh 150hp Style iznosi 160 km/h.

Koliki je električni doseg Volkswagen ID.3 45kWh 150hp Style?

Volkswagen ID.3 45kWh 150hp Style ima električni doseg od 346 km.

Kakav mjenjač ima Volkswagen ID.3 45kWh 150hp Style?

Volkswagen ID.3 45kWh 150hp Style opremljen je mjenjačem tipa Automatski mjenjač.

Ima li Volkswagen ID.3 45kWh 150hp Style prednji, stražnji pogon ili pogon na sve kotače?

Volkswagen ID.3 45kWh 150hp Style prenosi snagu kroz RWD pogon.

Koliki je okretni moment Volkswagen ID.3 45kWh 150hp Style?

Volkswagen ID.3 45kWh 150hp Style razvija 310 Nm okretnog momenta.

Kada je Volkswagen ID.3 45kWh 150hp Style predstavljen?

Volkswagen ID.3 45kWh 150hp Style predstavljen je 2021.

Sljedeći korak

Odabrali ste Volkswagen ID.3?

Prije nego što potpišete, provjerite konkretan automobil: oštećenja, stvarnu kilometražu, vlasnike, pravni status.

Provjeri povijest VIN-a →
Partnerska poveznica · izvješće od 14 €
Kroz generacije

Ostale generacije Volkswagen ID.3