Volvo · 740 · 1984–1989

Volvo 740 GLE

2.2od 5Cars-Data.com Score

Top 71% od 2.389 modela Sedan Petrol u ovoj cjenovnoj kategoriji.

LimuzinaBenzinAutomatski mjenjačRWDGodina 1984
131
Konjske snage · 96 kW
-s
0–100 km/h
-
km/h najveća brzina
-
l/100 km
30.347 €
Kataloška cijena pri lansiranju · 1984

Volvo 740 GLE je limuzina s benzinskim motorom koji razvija 131 KS (96 kW).

Ažurirano lip 2026. · Podatke uređuje Cars-Data.com

Volvo 740 GLE na prvi pogled

Performanse

Ima stražnji pogon s automatskim mjenjačem.

Generacija i povijest

Ova izvedba predstavljena je 1984. godine u sklopu generacije Volvo 1984–1989, uz još 20 izvedbi ove generacije.

Potpuni tehnički podaci — radni obujam motora, vrsta mjenjača, dimenzije, masa i povijesna kataloška cijena — dostupni su na stranici sa specifikacijama.

Partnerska poveznica

Kupujete ovaj Volvo 740? Najprije provjerite njegovu povijest.

Stvarna kilometraža, skrivena oštećenja, status krađe/zaloga, broj vlasnika — sve u jednom izvješću.

Stvarna kilometražaOštećenjeKrađa / založno pravo
17 znakova · izvješće od 14 € · rezultat za ~2 min
Brzi odgovori
Kolika je snaga motora Volvo 740 GLE?

Volvo 740 GLE razvija snagu od 131 KS (96 kW).

Kakav mjenjač ima Volvo 740 GLE?

Volvo 740 GLE opremljen je mjenjačem tipa Automatski mjenjač.

Ima li Volvo 740 GLE prednji, stražnji pogon ili pogon na sve kotače?

Volvo 740 GLE prenosi snagu kroz RWD pogon.

Koliki je obujam motora Volvo 740 GLE?

Volvo 740 GLE ima motor obujma 2,316 cm³ s 4 cilindara.

Koliki je okretni moment Volvo 740 GLE?

Volvo 740 GLE razvija 190 Nm okretnog momenta.

Kada je Volvo 740 GLE predstavljen?

Volvo 740 GLE predstavljen je 1984.

Sljedeći korak

Odabrali ste Volvo 740?

Prije nego što potpišete, provjerite konkretan automobil: oštećenja, stvarnu kilometražu, vlasnike, pravni status.

Provjeri povijest VIN-a →
Partnerska poveznica · izvješće od 14 €