Főoldal/BMW/Z4/Z4 roadster (2003-2006)/BMW Z4 roadster 2.5i S
BMW · Z4 · Z4 roadster (2003-2006)

BMW Z4 roadster 2.5i S

2.85-bőlCars-Data Score

612 Convertible Petrol modell közül a legjobb 46%-ban ebben az árkategóriában.

KabrióBenzinManuálisRWDÉv 2003G
192
Lóerő · 141 kW
7.0s
0–100 km/h
235
km/h végső sebesség
8.9
l/100 km

A BMW Z4 roadster 2.5i S egy kabrió benzinmotorral amely 192 LE-t (141 kW) teljesít.

Frissítve 2026. jún. · Az adatokat a Cars-Data.com gondozza

Menetteljesítmény

7 s alatt gyorsul 0-ról 100 km/h-ra, végsebessége 235 km/h. A meghajtás hátsókerék-hajtás manuális váltón keresztül.

Fogyasztás és hatótáv

A fogyasztás 8,9 l/100 km vegyes, 216 g/km CO₂-kibocsátás.

Generáció és történet

Ezt a változatot 2003-ben mutatták be a BMW Z4 roadster (2003-2006) generáció részeként, e generáció további 14 változata mellett.

A teljes műszaki adatlap — hengerűrtartalom, váltótípus, méretek, tömeg és korabeli listaár — a specifikációs oldalon érhető el.

Gyors válaszok
Mekkora a BMW Z4 roadster 2.5i S motorteljestítménye?

A BMW Z4 roadster 2.5i S 192 LE (141 kW) teljestítményt nyújt.

Milyen gyorsan gyorsul a BMW Z4 roadster 2.5i S 0-ról 100 km/h-ra?

A BMW Z4 roadster 2.5i S 7.0 másodperc alatt gyorsul 0-ról 100 km/h-ra.

Mekkora a BMW Z4 roadster 2.5i S végsebesssége?

A BMW Z4 roadster 2.5i S végsebessége 235 km/h.

Mekkora a BMW Z4 roadster 2.5i S üzemanyag-fogyasztása?

A BMW Z4 roadster 2.5i S kombinált üzemanyag-fogyasztása 8.9 l/100 km.

Mekkora a BMW Z4 roadster 2.5i S CO₂-kibocsátása?

A BMW Z4 roadster 2.5i S 216 g/km CO₂-t bocsát ki.

Milyen váltóval van felszerelve a BMW Z4 roadster 2.5i S?

A BMW Z4 roadster 2.5i S Manuális váltóval van felszerelve.

A BMW Z4 roadster 2.5i S első, hátsó vagy összkerékhajtású?

A BMW Z4 roadster 2.5i S RWD hajtáson keresztül továbbítja a teljesítményt.

Mekkora a BMW Z4 roadster 2.5i S motorának hengerűrtartalma?

A BMW Z4 roadster 2.5i S motorja 2,494 cm³, 6 hengerrel.

Mekkora a BMW Z4 roadster 2.5i S nyomatéka?

A BMW Z4 roadster 2.5i S 245 Nm nyomatékot produkál.

Mikor mutatták be a BMW Z4 roadster 2.5i S-t?

A BMW Z4 roadster 2.5i S-t 2003-ben mutatták be.