Főoldal/Fiat/Marea/Marea (1996-2002)/Fiat Marea 1.8 16V ELX
Fiat · Marea · Marea (1996-2002)

Fiat Marea 1.8 16V ELX

SzedánBenzinManuálisFWDÉv 1996G
113
Lóerő · 83 kW
9.9s
0–100 km/h
195
km/h végső sebesség
8.4
l/100 km

A Fiat Marea 1.8 16V ELX egy szedán benzinmotorral amely 113 LE-t (83 kW) teljesít.

Frissítve 2026. jún. · Az adatokat a Cars-Data.com gondozza

Menetteljesítmény

9,9 s alatt gyorsul 0-ról 100 km/h-ra, végsebessége 195 km/h. A meghajtás elsőkerék-hajtás manuális váltón keresztül.

Fogyasztás és hatótáv

A fogyasztás 8,4 l/100 km vegyes, 201 g/km CO₂-kibocsátás.

Generáció és történet

Ezt a változatot 1996-ben mutatták be a Fiat Marea (1996-2002) generáció részeként, e generáció további 12 változata mellett.

A teljes műszaki adatlap — hengerűrtartalom, váltótípus, méretek, tömeg és korabeli listaár — a specifikációs oldalon érhető el.

Gyors válaszok
Mekkora a Fiat Marea 1.8 16V ELX motorteljestítménye?

A Fiat Marea 1.8 16V ELX 113 LE (83 kW) teljestítményt nyújt.

Milyen gyorsan gyorsul a Fiat Marea 1.8 16V ELX 0-ról 100 km/h-ra?

A Fiat Marea 1.8 16V ELX 9.9 másodperc alatt gyorsul 0-ról 100 km/h-ra.

Mekkora a Fiat Marea 1.8 16V ELX végsebesssége?

A Fiat Marea 1.8 16V ELX végsebessége 195 km/h.

Mekkora a Fiat Marea 1.8 16V ELX üzemanyag-fogyasztása?

A Fiat Marea 1.8 16V ELX kombinált üzemanyag-fogyasztása 8.4 l/100 km.

Mekkora a Fiat Marea 1.8 16V ELX CO₂-kibocsátása?

A Fiat Marea 1.8 16V ELX 201 g/km CO₂-t bocsát ki.

Milyen váltóval van felszerelve a Fiat Marea 1.8 16V ELX?

A Fiat Marea 1.8 16V ELX Manuális váltóval van felszerelve.

A Fiat Marea 1.8 16V ELX első, hátsó vagy összkerékhajtású?

A Fiat Marea 1.8 16V ELX FWD hajtáson keresztül továbbítja a teljesítményt.

Mekkora a Fiat Marea 1.8 16V ELX motorának hengerűrtartalma?

A Fiat Marea 1.8 16V ELX motorja 1,747 cm³, 4 hengerrel.

Mekkora a Fiat Marea 1.8 16V ELX nyomatéka?

A Fiat Marea 1.8 16V ELX 154 Nm nyomatékot produkál.

Mikor mutatták be a Fiat Marea 1.8 16V ELX-t?

A Fiat Marea 1.8 16V ELX-t 1996-ben mutatták be.

A generációkon át

További Fiat Marea generációk