Kia · Picanto · Picanto SA (2004-2007)

Kia Picanto 1.1 LXE

FerdehátúBenzinAutomataFWDÉv 2004G
65
Lóerő · 48 kW
17.9s
0–100 km/h
144
km/h végső sebesség
5.8
l/100 km

A Kia Picanto 1.1 LXE egy ferdehátú benzinmotorral amely 65 LE-t (48 kW) teljesít.

Frissítve 2026. jún. · Az adatokat a Cars-Data.com gondozza

Menetteljesítmény

17,9 s alatt gyorsul 0-ról 100 km/h-ra, végsebessége 144 km/h. A meghajtás elsőkerék-hajtás automata váltón keresztül.

Fogyasztás és hatótáv

A fogyasztás 5,8 l/100 km vegyes, 138 g/km CO₂-kibocsátás.

Generáció és történet

Ezt a változatot 2004-ben mutatták be a Kia Picanto SA (2004-2007) generáció részeként, e generáció további 11 változata mellett.

A teljes műszaki adatlap — hengerűrtartalom, váltótípus, méretek, tömeg és korabeli listaár — a specifikációs oldalon érhető el.

Gyors válaszok
Mekkora a Kia Picanto 1.1 LXE motorteljestítménye?

A Kia Picanto 1.1 LXE 65 LE (48 kW) teljestítményt nyújt.

Milyen gyorsan gyorsul a Kia Picanto 1.1 LXE 0-ról 100 km/h-ra?

A Kia Picanto 1.1 LXE 17.9 másodperc alatt gyorsul 0-ról 100 km/h-ra.

Mekkora a Kia Picanto 1.1 LXE végsebesssége?

A Kia Picanto 1.1 LXE végsebessége 144 km/h.

Mekkora a Kia Picanto 1.1 LXE üzemanyag-fogyasztása?

A Kia Picanto 1.1 LXE kombinált üzemanyag-fogyasztása 5.8 l/100 km.

Mekkora a Kia Picanto 1.1 LXE CO₂-kibocsátása?

A Kia Picanto 1.1 LXE 138 g/km CO₂-t bocsát ki.

Milyen váltóval van felszerelve a Kia Picanto 1.1 LXE?

A Kia Picanto 1.1 LXE Automata váltóval van felszerelve.

A Kia Picanto 1.1 LXE első, hátsó vagy összkerékhajtású?

A Kia Picanto 1.1 LXE FWD hajtáson keresztül továbbítja a teljesítményt.

Mekkora a Kia Picanto 1.1 LXE motorának hengerűrtartalma?

A Kia Picanto 1.1 LXE motorja 1,086 cm³, 4 hengerrel.

Mekkora a Kia Picanto 1.1 LXE nyomatéka?

A Kia Picanto 1.1 LXE 97 Nm nyomatékot produkál.

Mikor mutatták be a Kia Picanto 1.1 LXE-t?

A Kia Picanto 1.1 LXE-t 2004-ben mutatták be.