Főoldal/Mazda/323/323 Estate (1987-1990)/Mazda 323 Estate 1.5 GLX
Mazda · 323 · 323 Estate (1987-1990)

Mazda 323 Estate 1.5 GLX

KombiBenzinAutomataFWDÉv 1987
75
Lóerő · 55 kW
-s
0–100 km/h
-
km/h végső sebesség
-
l/100 km

A Mazda 323 Estate 1.5 GLX egy kombi benzinmotorral amely 75 LE-t (55 kW) teljesít.

Frissítve 2026. jún. · Az adatokat a Cars-Data.com gondozza

Menetteljesítmény

A meghajtás elsőkerék-hajtás automata váltón keresztül.

Generáció és történet

Ezt a változatot 1987-ben mutatták be a Mazda 323 Estate (1987-1990) generáció részeként, e generáció további 4 változata mellett. Ez a generáció legerősebb változata.

A teljes műszaki adatlap — hengerűrtartalom, váltótípus, méretek, tömeg és korabeli listaár — a specifikációs oldalon érhető el.

Gyors válaszok
Mekkora a Mazda 323 Estate 1.5 GLX motorteljestítménye?

A Mazda 323 Estate 1.5 GLX 75 LE (55 kW) teljestítményt nyújt.

Milyen váltóval van felszerelve a Mazda 323 Estate 1.5 GLX?

A Mazda 323 Estate 1.5 GLX Automata váltóval van felszerelve.

A Mazda 323 Estate 1.5 GLX első, hátsó vagy összkerékhajtású?

A Mazda 323 Estate 1.5 GLX FWD hajtáson keresztül továbbítja a teljesítményt.

Mekkora a Mazda 323 Estate 1.5 GLX motorának hengerűrtartalma?

A Mazda 323 Estate 1.5 GLX motorja 1,498 cm³, 4 hengerrel.

Mekkora a Mazda 323 Estate 1.5 GLX nyomatéka?

A Mazda 323 Estate 1.5 GLX 115 Nm nyomatékot produkál.

Mikor mutatták be a Mazda 323 Estate 1.5 GLX-t?

A Mazda 323 Estate 1.5 GLX-t 1987-ben mutatták be.

A generációkon át

További Mazda 323 generációk