Főoldal/MG/ZS/ZS (2024-)/MG ZS Hybrid+ Standard
MG · ZS · ZS (2024-)

MG ZS Hybrid+ Standard

2.65-bőlCars-Data.com Score

140 SUV Hybrid modell közül a legjobb 50%-ban ebben az árkategóriában.

SUVHibridAutomataFWDÉv 2024B
102
Lóerő · 75 kW
8.7s
0–100 km/h
168
km/h végső sebesség
5.0
l/100 km

A MG ZS Hybrid+ Standard egy suv hibrid hajtáslánccal amely 102 LE-t (75 kW) teljesít.

Frissítve 2026. jún. · Az adatokat a Cars-Data.com gondozza

MG ZS Hybrid+ Standard egy pillantásra

Menetteljesítmény

8,7 s alatt gyorsul 0-ról 100 km/h-ra, végsebessége 168 km/h. A meghajtás elsőkerék-hajtás automata váltón keresztül.

Fogyasztás és hatótáv

A fogyasztás 5 l/100 km vegyes.

Generáció és történet

Ezt a változatot 2024-ben mutatták be a MG ZS (2024-) generáció részeként, e generáció további 1 változata mellett.

A teljes műszaki adatlap — hengerűrtartalom, váltótípus, méretek, tömeg és korabeli listaár — a specifikációs oldalon érhető el.

Partneri link

Megveszed MG ZS? Előbb ellenőrizd a múltját.

Valós kilométeróra-állás, rejtett sérülések, lopott státusz, tulajdonosok száma — mind egy jelentésben.

Valós kmSérülésekLopás / zálogjog
17 karakter · jelentés 14€-tól · eredmény ~2 percen belül
Gyors válaszok
Mekkora a MG ZS Hybrid+ Standard motorteljestítménye?

A MG ZS Hybrid+ Standard 102 LE (75 kW) teljestítményt nyújt.

Milyen gyorsan gyorsul a MG ZS Hybrid+ Standard 0-ról 100 km/h-ra?

A MG ZS Hybrid+ Standard 8.7 másodperc alatt gyorsul 0-ról 100 km/h-ra.

Mekkora a MG ZS Hybrid+ Standard végsebesssége?

A MG ZS Hybrid+ Standard végsebessége 168 km/h.

Mekkora a MG ZS Hybrid+ Standard üzemanyag-fogyasztása?

A MG ZS Hybrid+ Standard kombinált üzemanyag-fogyasztása 5.0 l/100 km.

Milyen váltóval van felszerelve a MG ZS Hybrid+ Standard?

A MG ZS Hybrid+ Standard Automata váltóval van felszerelve.

A MG ZS Hybrid+ Standard első, hátsó vagy összkerékhajtású?

A MG ZS Hybrid+ Standard FWD hajtáson keresztül továbbítja a teljesítményt.

Mekkora a MG ZS Hybrid+ Standard motorának hengerűrtartalma?

A MG ZS Hybrid+ Standard motorja 1,498 cm³, 4 hengerrel.

Mekkora a MG ZS Hybrid+ Standard nyomatéka?

A MG ZS Hybrid+ Standard 128 Nm nyomatékot produkál.

Mikor mutatták be a MG ZS Hybrid+ Standard-t?

A MG ZS Hybrid+ Standard-t 2024-ben mutatták be.

Következő lépés

Megvan a MG ZS?

Aláírás előtt ellenőrizd a valódi autót: sérülések, valós kilométeróra-állás, tulajdonosok, jogi státusz.

VIN-előzmények ellenőrzése →
Partneri link · jelentés 14€-tól