Főoldal/Peugeot/106/106 (1993-1996)/Peugeot 106 Green 1.6i
Peugeot · 106 · 106 (1993-1996)

Peugeot 106 Green 1.6i

2.75-bőlCars-Data Score

3925 Hatchback Petrol modell közül a legjobb 60%-ban ebben az árkategóriában.

FerdehátúBenzinAutomataFWDÉv 1995
90
Lóerő · 66 kW
13.5s
0–100 km/h
176
km/h végső sebesség
7.6
l/100 km

A Peugeot 106 Green 1.6i egy ferdehátú benzinmotorral amely 90 LE-t (66 kW) teljesít.

Frissítve 2026. jún. · Az adatokat a Cars-Data.com gondozza

Menetteljesítmény

13,5 s alatt gyorsul 0-ról 100 km/h-ra, végsebessége 176 km/h. A meghajtás elsőkerék-hajtás automata váltón keresztül.

Fogyasztás és hatótáv

A fogyasztás 7,6 l/100 km vegyes.

Generáció és történet

Ezt a változatot 1995-ben mutatták be a Peugeot 106 (1993-1996) generáció részeként, e generáció további 20 változata mellett. Ez a generáció legerősebb változata.

A teljes műszaki adatlap — hengerűrtartalom, váltótípus, méretek, tömeg és korabeli listaár — a specifikációs oldalon érhető el.

Gyors válaszok
Mekkora a Peugeot 106 Green 1.6i motorteljestítménye?

A Peugeot 106 Green 1.6i 90 LE (66 kW) teljestítményt nyújt.

Milyen gyorsan gyorsul a Peugeot 106 Green 1.6i 0-ról 100 km/h-ra?

A Peugeot 106 Green 1.6i 13.5 másodperc alatt gyorsul 0-ról 100 km/h-ra.

Mekkora a Peugeot 106 Green 1.6i végsebesssége?

A Peugeot 106 Green 1.6i végsebessége 176 km/h.

Mekkora a Peugeot 106 Green 1.6i üzemanyag-fogyasztása?

A Peugeot 106 Green 1.6i kombinált üzemanyag-fogyasztása 7.6 l/100 km.

Milyen váltóval van felszerelve a Peugeot 106 Green 1.6i?

A Peugeot 106 Green 1.6i Automata váltóval van felszerelve.

A Peugeot 106 Green 1.6i első, hátsó vagy összkerékhajtású?

A Peugeot 106 Green 1.6i FWD hajtáson keresztül továbbítja a teljesítményt.

Mekkora a Peugeot 106 Green 1.6i motorának hengerűrtartalma?

A Peugeot 106 Green 1.6i motorja 1,587 cm³, 4 hengerrel.

Mekkora a Peugeot 106 Green 1.6i nyomatéka?

A Peugeot 106 Green 1.6i 135 Nm nyomatékot produkál.

Mikor mutatták be a Peugeot 106 Green 1.6i-t?

A Peugeot 106 Green 1.6i-t 1995-ben mutatták be.