Suzuki · Swift · Swift (1995-1996)

Suzuki Swift 1.3 GX

FerdehátúBenzinAutomataFWDÉv 1995
68
Lóerő · 50 kW
-s
0–100 km/h
156
km/h végső sebesség
7.2
l/100 km

A Suzuki Swift 1.3 GX egy ferdehátú benzinmotorral amely 68 LE-t (50 kW) teljesít.

Frissítve 2026. jún. · Az adatokat a Cars-Data.com gondozza

Menetteljesítmény

Végsebessége 156 km/h. A meghajtás elsőkerék-hajtás automata váltón keresztül.

Fogyasztás és hatótáv

A fogyasztás 7,2 l/100 km vegyes.

Generáció és történet

Ezt a változatot 1995-ben mutatták be a Suzuki Swift (1995-1996) generáció részeként, e generáció további 4 változata mellett. Ez a generáció legerősebb változata.

A teljes műszaki adatlap — hengerűrtartalom, váltótípus, méretek, tömeg és korabeli listaár — a specifikációs oldalon érhető el.

Gyors válaszok
Mekkora a Suzuki Swift 1.3 GX motorteljestítménye?

A Suzuki Swift 1.3 GX 68 LE (50 kW) teljestítményt nyújt.

Mekkora a Suzuki Swift 1.3 GX végsebesssége?

A Suzuki Swift 1.3 GX végsebessége 156 km/h.

Mekkora a Suzuki Swift 1.3 GX üzemanyag-fogyasztása?

A Suzuki Swift 1.3 GX kombinált üzemanyag-fogyasztása 7.2 l/100 km.

Milyen váltóval van felszerelve a Suzuki Swift 1.3 GX?

A Suzuki Swift 1.3 GX Automata váltóval van felszerelve.

A Suzuki Swift 1.3 GX első, hátsó vagy összkerékhajtású?

A Suzuki Swift 1.3 GX FWD hajtáson keresztül továbbítja a teljesítményt.

Mekkora a Suzuki Swift 1.3 GX motorának hengerűrtartalma?

A Suzuki Swift 1.3 GX motorja 1,298 cm³, 4 hengerrel.

Mekkora a Suzuki Swift 1.3 GX nyomatéka?

A Suzuki Swift 1.3 GX 99 Nm nyomatékot produkál.

Mikor mutatták be a Suzuki Swift 1.3 GX-t?

A Suzuki Swift 1.3 GX-t 1995-ben mutatták be.