Suzuki · Vitara · Vitara Cabrio ET (1988-2001)

Suzuki Vitara Cabrio JA

1.25-bőlCars-Data Score

1284 SUV Petrol modell közül a legjobb 97%-ban ebben az árkategóriában.

SUVBenzinManuálisAWDÉv 1994
80
Lóerő · 59 kW
-s
0–100 km/h
144
km/h végső sebesség
8.7
l/100 km

A Suzuki Vitara Cabrio JA egy suv benzinmotorral amely 80 LE-t (59 kW) teljesít.

Frissítve 2026. jún. · Az adatokat a Cars-Data.com gondozza

Menetteljesítmény

Végsebessége 144 km/h. A meghajtás összkerékhajtás manuális váltón keresztül.

Fogyasztás és hatótáv

A fogyasztás 8,7 l/100 km vegyes.

Generáció és történet

Ezt a változatot 1994-ben mutatták be a Suzuki Vitara Cabrio ET (1988-2001) generáció részeként, e generáció további 7 változata mellett.

A teljes műszaki adatlap — hengerűrtartalom, váltótípus, méretek, tömeg és korabeli listaár — a specifikációs oldalon érhető el.

Gyors válaszok
Mekkora a Suzuki Vitara Cabrio JA motorteljestítménye?

A Suzuki Vitara Cabrio JA 80 LE (59 kW) teljestítményt nyújt.

Mekkora a Suzuki Vitara Cabrio JA végsebesssége?

A Suzuki Vitara Cabrio JA végsebessége 144 km/h.

Mekkora a Suzuki Vitara Cabrio JA üzemanyag-fogyasztása?

A Suzuki Vitara Cabrio JA kombinált üzemanyag-fogyasztása 8.7 l/100 km.

Milyen váltóval van felszerelve a Suzuki Vitara Cabrio JA?

A Suzuki Vitara Cabrio JA Manuális váltóval van felszerelve.

A Suzuki Vitara Cabrio JA első, hátsó vagy összkerékhajtású?

A Suzuki Vitara Cabrio JA AWD hajtáson keresztül továbbítja a teljesítményt.

Mekkora a Suzuki Vitara Cabrio JA motorának hengerűrtartalma?

A Suzuki Vitara Cabrio JA motorja 1,590 cm³, 4 hengerrel.

Mekkora a Suzuki Vitara Cabrio JA nyomatéka?

A Suzuki Vitara Cabrio JA 127 Nm nyomatékot produkál.

Mikor mutatták be a Suzuki Vitara Cabrio JA-t?

A Suzuki Vitara Cabrio JA-t 1994-ben mutatták be.