Toyota · Camry · Camry (1987-1991)

Toyota Camry 1.8 XL

2.85-bőlCars-Data.com Score

2389 Sedan Petrol modell közül a legjobb 46%-ban ebben az árkategóriában.

SzedánBenzinManuálisFWDÉv 1987
90
Lóerő · 66 kW
12.0s
0–100 km/h
170
km/h végső sebesség
8.0
l/100 km
5 376 300 Ft
Listaár bevezetéskor · 1987

A Toyota Camry 1.8 XL egy szedán benzinmotorral amely 90 LE-t (66 kW) teljesít.

Frissítve 2026. aug. · Az adatokat a Cars-Data.com gondozza

Toyota Camry 1.8 XL egy pillantásra

Menetteljesítmény

12 s alatt gyorsul 0-ról 100 km/h-ra, végsebessége 170 km/h. A meghajtás elsőkerék-hajtás manuális váltón keresztül.

Fogyasztás és hatótáv

A fogyasztás 8 l/100 km vegyes.

Generáció és történet

Ezt a változatot 1987-ben mutatták be a Toyota Camry (1987-1991) generáció részeként, e generáció további 14 változata mellett.

A teljes műszaki adatlap — hengerűrtartalom, váltótípus, méretek, tömeg és korabeli listaár — a specifikációs oldalon érhető el.

Partneri link

Megveszed Toyota Camry? Előbb ellenőrizd a múltját.

Valós kilométeróra-állás, rejtett sérülések, lopott státusz, tulajdonosok száma — mind egy jelentésben.

Valós kmSérülésekLopás / zálogjog
17 karakter · jelentés 14€-tól · eredmény ~2 percen belül
Gyors válaszok
Mekkora a Toyota Camry 1.8 XL motorteljestítménye?

A Toyota Camry 1.8 XL 90 LE (66 kW) teljestítményt nyújt.

Milyen gyorsan gyorsul a Toyota Camry 1.8 XL 0-ról 100 km/h-ra?

A Toyota Camry 1.8 XL 12.0 másodperc alatt gyorsul 0-ról 100 km/h-ra.

Mekkora a Toyota Camry 1.8 XL végsebesssége?

A Toyota Camry 1.8 XL végsebessége 170 km/h.

Mekkora a Toyota Camry 1.8 XL üzemanyag-fogyasztása?

A Toyota Camry 1.8 XL kombinált üzemanyag-fogyasztása 8.0 l/100 km.

Milyen váltóval van felszerelve a Toyota Camry 1.8 XL?

A Toyota Camry 1.8 XL Manuális váltóval van felszerelve.

A Toyota Camry 1.8 XL első, hátsó vagy összkerékhajtású?

A Toyota Camry 1.8 XL FWD hajtáson keresztül továbbítja a teljesítményt.

Mekkora a Toyota Camry 1.8 XL motorának hengerűrtartalma?

A Toyota Camry 1.8 XL motorja 1,832 cm³, 4 hengerrel.

Mekkora a Toyota Camry 1.8 XL nyomatéka?

A Toyota Camry 1.8 XL 141 Nm nyomatékot produkál.

Mikor mutatták be a Toyota Camry 1.8 XL-t?

A Toyota Camry 1.8 XL-t 1987-ben mutatták be.

Következő lépés

Megvan a Toyota Camry?

Aláírás előtt ellenőrizd a valódi autót: sérülések, valós kilométeróra-állás, tulajdonosok, jogi státusz.

VIN-előzmények ellenőrzése →
Partneri link · jelentés 14€-tól