Főoldal/Toyota/Carina/Carina (1984-1986)/Toyota Carina 2.0 D DX
Toyota · Carina · Carina (1984-1986)

Toyota Carina 2.0 D DX

2.45-bőlCars-Data Score

1671 Hatchback Diesel modell közül a legjobb 60%-ban ebben az árkategóriában.

FerdehátúDízelManuálisFWDÉv 1984
68
Lóerő · 50 kW
17.6s
0–100 km/h
155
km/h végső sebesség
5.7
l/100 km

A Toyota Carina 2.0 D DX egy ferdehátú dízelmotorral amely 68 LE-t (50 kW) teljesít.

Frissítve 2026. jún. · Az adatokat a Cars-Data.com gondozza

Menetteljesítmény

17,6 s alatt gyorsul 0-ról 100 km/h-ra, végsebessége 155 km/h. A meghajtás elsőkerék-hajtás manuális váltón keresztül.

Fogyasztás és hatótáv

A fogyasztás 5,7 l/100 km vegyes.

Generáció és történet

Ezt a változatot 1984-ben mutatták be a Toyota Carina (1984-1986) generáció részeként, e generáció további 1 változata mellett.

A teljes műszaki adatlap — hengerűrtartalom, váltótípus, méretek, tömeg és korabeli listaár — a specifikációs oldalon érhető el.

Gyors válaszok
Mekkora a Toyota Carina 2.0 D DX motorteljestítménye?

A Toyota Carina 2.0 D DX 68 LE (50 kW) teljestítményt nyújt.

Milyen gyorsan gyorsul a Toyota Carina 2.0 D DX 0-ról 100 km/h-ra?

A Toyota Carina 2.0 D DX 17.6 másodperc alatt gyorsul 0-ról 100 km/h-ra.

Mekkora a Toyota Carina 2.0 D DX végsebesssége?

A Toyota Carina 2.0 D DX végsebessége 155 km/h.

Mekkora a Toyota Carina 2.0 D DX üzemanyag-fogyasztása?

A Toyota Carina 2.0 D DX kombinált üzemanyag-fogyasztása 5.7 l/100 km.

Milyen váltóval van felszerelve a Toyota Carina 2.0 D DX?

A Toyota Carina 2.0 D DX Manuális váltóval van felszerelve.

A Toyota Carina 2.0 D DX első, hátsó vagy összkerékhajtású?

A Toyota Carina 2.0 D DX FWD hajtáson keresztül továbbítja a teljesítményt.

Mekkora a Toyota Carina 2.0 D DX motorának hengerűrtartalma?

A Toyota Carina 2.0 D DX motorja 1,974 cm³, 4 hengerrel.

Mekkora a Toyota Carina 2.0 D DX nyomatéka?

A Toyota Carina 2.0 D DX 121 Nm nyomatékot produkál.

Mikor mutatták be a Toyota Carina 2.0 D DX-t?

A Toyota Carina 2.0 D DX-t 1984-ben mutatták be.