Főoldal/Volvo/S80/S80 (2009-2011)/Volvo S80 2.0T Summum
Volvo · S80 · S80 (2009-2011)

Volvo S80 2.0T Summum

2.75-bőlCars-Data Score

2388 Sedan Petrol modell közül a legjobb 50%-ban ebben az árkategóriában.

SzedánBenzinAutomataFWDÉv 2010G
203
Lóerő · 149 kW
8.5s
0–100 km/h
230
km/h végső sebesség
8.3
l/100 km

A Volvo S80 2.0T Summum egy szedán benzinmotorral amely 203 LE-t (149 kW) teljesít.

Frissítve 2026. jún. · Az adatokat a Cars-Data.com gondozza

Menetteljesítmény

8,5 s alatt gyorsul 0-ról 100 km/h-ra, végsebessége 230 km/h. A meghajtás elsőkerék-hajtás automata váltón keresztül.

Fogyasztás és hatótáv

A fogyasztás 8,3 l/100 km vegyes, 193 g/km CO₂-kibocsátás.

Generáció és történet

Ezt a változatot 2010-ben mutatták be a Volvo S80 (2009-2011) generáció részeként, e generáció további 98 változata mellett.

A teljes műszaki adatlap — hengerűrtartalom, váltótípus, méretek, tömeg és korabeli listaár — a specifikációs oldalon érhető el.

Gyors válaszok
Mekkora a Volvo S80 2.0T Summum motorteljestítménye?

A Volvo S80 2.0T Summum 203 LE (149 kW) teljestítményt nyújt.

Milyen gyorsan gyorsul a Volvo S80 2.0T Summum 0-ról 100 km/h-ra?

A Volvo S80 2.0T Summum 8.5 másodperc alatt gyorsul 0-ról 100 km/h-ra.

Mekkora a Volvo S80 2.0T Summum végsebesssége?

A Volvo S80 2.0T Summum végsebessége 230 km/h.

Mekkora a Volvo S80 2.0T Summum üzemanyag-fogyasztása?

A Volvo S80 2.0T Summum kombinált üzemanyag-fogyasztása 8.3 l/100 km.

Mekkora a Volvo S80 2.0T Summum CO₂-kibocsátása?

A Volvo S80 2.0T Summum 193 g/km CO₂-t bocsát ki.

Milyen váltóval van felszerelve a Volvo S80 2.0T Summum?

A Volvo S80 2.0T Summum Automata váltóval van felszerelve.

A Volvo S80 2.0T Summum első, hátsó vagy összkerékhajtású?

A Volvo S80 2.0T Summum FWD hajtáson keresztül továbbítja a teljesítményt.

Mekkora a Volvo S80 2.0T Summum motorának hengerűrtartalma?

A Volvo S80 2.0T Summum motorja 1,999 cm³, 4 hengerrel.

Mekkora a Volvo S80 2.0T Summum nyomatéka?

A Volvo S80 2.0T Summum 300 Nm nyomatékot produkál.

Mikor mutatták be a Volvo S80 2.0T Summum-t?

A Volvo S80 2.0T Summum-t 2010-ben mutatták be.

Kapcsolódó

Egyéb változatok ebben a generációban