Strona główna/Audi/A1/A1/Audi A1 1.4 TDI sport
Audi · A1 · A1

Audi A1 1.4 TDI sport

2.8na 5Cars-Data Score

Top 47% spośród 1670 modeli Hatchback Diesel w tym przedziale cenowym.

HatchbackDieselManualnaFWDRok 2015D
90
Konie mechaniczne · 66 kW
11.4s
0–100 km/h
182
km/h prędkość maksymalna
3.6
l/100 km

Audi A1 1.4 TDI sport to hatchback z silnikiem wysokoprężnym o mocy 90 KM (66 kW).

Zaktualizowano cze 2026 · Dane opracowane przez Cars-Data.com

Osiągi

Przyspiesza od 0 do 100 km/h w 11,4 s oraz osiąga prędkość maksymalną 182 km/h. Napęd realizowany jest jako napęd na przednią oś przez manualną skrzynię biegów.

Zużycie i zasięg

Zużycie wynosi 3,6 l/100 km w cyklu mieszanym, emisję CO₂ na poziomie 94 g/km.

Generacja i historia

Ten wariant zadebiutował w 2015 w ramach generacji Audi A1, obok pozostałych wariantów tej generacji (łącznie 82).

Pełna specyfikacja techniczna — pojemność skokowa, typ skrzyni biegów, wymiary, masa i historyczna cena katalogowa — dostępna na stronie specyfikacji.

Szybkie odpowiedzi
Jaka jest moc silnika Audi A1 1.4 TDI sport?

Audi A1 1.4 TDI sport osiąga 90 KM (66 kW).

Jak szybko Audi A1 1.4 TDI sport przyspiesza od 0 do 100 km/h?

Audi A1 1.4 TDI sport przyspiesza od 0 do 100 km/h w 11.4 sekund.

Jaka jest prędkość maksymalna Audi A1 1.4 TDI sport?

Prędkość maksymalna Audi A1 1.4 TDI sport wynosi 182 km/h.

Jakie jest zużycie paliwa Audi A1 1.4 TDI sport?

Audi A1 1.4 TDI sport ma kombinowane zużycie paliwa 3.6 l/100 km.

Jakie są emisje CO₂ Audi A1 1.4 TDI sport?

Audi A1 1.4 TDI sport emituje 94 g/km CO₂.

Jaką skrzynię biegów ma Audi A1 1.4 TDI sport?

Audi A1 1.4 TDI sport jest wyposażony w skrzynię Manualna.

Czy Audi A1 1.4 TDI sport ma napęd przedni, tylny czy na cztery koła?

Audi A1 1.4 TDI sport przekazuje moc przez napęd FWD.

Jaka jest pojemność silnika Audi A1 1.4 TDI sport?

Audi A1 1.4 TDI sport ma silnik o pojemności 1,422 cm³ z 3 cylindrami.

Jaki jest moment obrotowy Audi A1 1.4 TDI sport?

Audi A1 1.4 TDI sport generuje 230 Nm momentu obrotowego.

Kiedy zadebiutował Audi A1 1.4 TDI sport?

Audi A1 1.4 TDI sport zadebiutował w 2015 roku.

Powiązane

Inne warianty w tej generacji